ضیافت افطاری به همت پرسنل سازمان آرامستان شهرداری آمل
31 خرداد 1396 ، دیدگاه 0

به گزارش کمال آنلاین : در ماه ضیافت الهی و به منظور ارج نهادن به این ماه مبارک، پرسنل سازمان آرامستان اقدام به برگزاری مراسم  افطار کرد.

در این مراسم با شکوه و معنوی بهزاد نعمتی سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه ی مومنان، از زحمات و تلاش های صادقانه ی کارکنان سازمان تقدیر کرد .

نعمتی افزود :این ضیافت افطاری به صورت دسته جمعی برای کلیه پرسنل سازمان گسترده شد و امید است باعث افزایش انگیزه در بین همکاران و همدلی مضاعف در راستای تحقق اهداف سازمانی شود.

وی گفت :این ضیافت فرصت مناسبی می باشد تا پرسنل در این ماه مبارک، لحظاتی را با یکدیگر و در کنار هم سپری نمایند و از اجر و ثواب آن نیز بهره مند شوند.

سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل اشاره کرد : موضوع افطاری دادن به روزه داران و تقدیر از این بندگان صالح و پاک از سنت های سابقه دار اسلامی است که در تمامی اعصار و قرون مورد اهتمام مسلمانان بوده و نه تنها در دوران پیامبر و امامان رایج بوده بلکه در عصرهای دیگر نیز همچنان به قوت خود باقی بوده و می باشد. برنامه این ضیافت نیز با استناد به چنین سنت حسنه ای برپا شده است.

در پایان این مراسم، عاشقان امامت و ولایت نیز در ادامه دعای پر فیض جوشن کبیر را قرائت و در مظلومیت امام علی (ع) گریستند و برای پیروزی اسلام و نابودی تفرقه افکنان و گروه های تروریستی دعا کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0