برگزاری باشکوه ضیافت مهربانی بنیاد کودک شهرستان آمل +عکس
30 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
نیکوکاران آملی درجشن گلریزان برای حمایت به دانش آموزان مستعد بی سرپرست و بدسرپرست مازندرانی زیرپوشش بنیاد کودک بیش از 700 میلیون ریال نقدی کمک کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : ایثار، عشق و نیکوکاری مفاهیمی هستند که بیان به تنهایی قادر به توصیف عظمت آنها نیست، بنابراین باید با تمام وجود در آن حال و هوا بود و با همه ی وجود حس نمود تا به عمق رمز و رازهای نهفته در آن پی برد.

از خود گذشتن کار ساده ای نیست و یا لااقل کار هرکسی نیست، زمانی می شنوی که عزیزی مالی را هبه می نماید و آن را موکول به محفوظ بودن نامش عنوان می کند و آنگاه است که باید سرتعظیم برآوریم و خالق هنرمندی ها را تحسین نمائیم و حُسن خلق اش را تبارک الله احسن الخالقین بنامیم.

بیشتر کارکردهای مثبت مرهون وجود چنین شخصیت های مثبت اندیش همانند آقای بزرگمهر دادگر، آقای مصطفی فیروزی، آقای مجید سمن آبادی، آقای جهانگیر جمشیدی، آقای علی اکبر حیدرزاده، آقای ناصر خرم نیاکی، آقای بهروز عطائی و زن پرتلاش و خستگی ناپذیر سرکارخانم افسانه اسدپور در جامعه است که گام های کوچک را به سمت حرکت های بلند سوق می دهند.

رئیس و اعضای هیئت مدیره بنیاد کودک آمل براین باور هستند برآنیم که باشیم در این زیبائی ها و در این سرور پرواز مهربانی ها و ترنم شکوفه ها که بنیاد کودک بخشی از زندگی روزمرگی مان شده است تا اثبات کنیم اشرف مخلوقاتیم.

 مراسم ضیافت مهربانی بنیادکودک برای کمک به کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست بنیادکودک مازندران شعبه آمل و تجلیل از فعالان حامی که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، مسئولین، خیرین و حامیان بنیاد کودک به اتفاق خانواده هایشان در تالار باغ برلیان برگزار شد.

بیش از 350 کودک بی سرپرست و بدسرپرست زیرپوشش خدمات بنیادکودک

افسانه اسدپور مسئول بنیاد کودک مازندران شعبه آمل در این آئین گفت: هم اکنون بیش از 350 کودک بی سرپرست و بدسرپرست زیرپوشش خدمات حمایتی بنیادکودک مازندران شعبه آمل قرار دارند که از سوی حدود 500 کفیل داخل و خارج از کشور به عنوان حامیان مالی در قالب کمک پرداخت مستمری ماهیانه و هزینه های تحصیلی حمایت می شوند.

وی ادامه داد: به هرکودک به طور میانگین ماهانه بیش از 150 تا 300 هزارتومان مستمری با توجه به نوع نیاز تحصیلی شان پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: در طول سال از سوی بنیاد کودک آمل به خانواده های این دانش آموزان مستعد، کمک هزینه وسایل زندگی و نیز سبدهای کالایی و سفرهای اردویی انجام می شود.

مسئول بنیاد کودک مازندران شعبه آمل ادامه داد: با حمایت خوب شهروندان آملی و همراهی اعضای هیات امنای این بنیاد و نیز خیرین، قدم های بسیار خوبی برای حمایت از دانش آموزان مستعد زیرپوشش این بنیاد که ازجمله آن ساخت خانه مستقل برای بنیاد کودک بوده انجام شده و برنامه های دیگری هم در راستای بهبود وضعیت معیشت آن در دست اجرا است.

اسدپور ادامه داد: بنیاد کودک آمل یکی از چندین شعبه استانی این بنیاد در کشور است که از بهمن سال 86 در شهرستان آمل راه اندازی شده است.

وی از همه خیرین و افراد نوع دوست و نیکوکار تقاضا کرد در این حرکت خدا پسندانه شرکت کنند.

اسدپور با بیان اینکه افراد زیرپوشش در بنیاد کودک آمل از کودکان و نوجوانان بد سرپرست و بی سرپرست و دارای معلولیت های جسمی هستند، از همه خیرین و افراد نوع دوست خواست در این حرکت خدا پسندانه دست نیاز این کودکان را پر برگردانند.

وی اشاره کرد: بنیادکودک با نام موسسه خیریه رفاه کودک به طور رسمی در سال 73 در ایران آغاز به کار کرده و نهادی کاملا خصوصی، مستقل و دارای یکی از وسیع ترین شبکه های امورخیریه در جهان است.

بنده گله ای از کسی ندارم، نه از مردم و نه از مسئولین شهر

همچنین در این آیین حاج مصطفی فیروزی خیر خوشنام و یکی ازاعضای هیات امنای بنیاد کودک آمل  گفت: بنده گله ای از کسی ندارم، نه از مردم و نه از مسئولین شهر و همیشه محبت و لطف این مردم شامل حال من بوده است.

وی افزود: رفتن من از آمل به دلیل کهولت سن است و اینکه من مجبورم به خاطر اینکه خانواده ام در تهران سکونت دارند، آخر هر هفته به تهران بروم و این وضعیت برای من قدری مشکل ساز شده است.

وی گفت: من فرزند آمل هستم و همیشه در این شهر رفت وآمد خواهم داشت.

در این مراسم همچنین از کتاب " پزشکی در ادبیات ایران زمین" نوشته دکتر محمدجواد ابوئی با حضور مسئولان شهری رونمایی شد.

لازم بذکراست نیکوکاران آملی درجشن گلریزان برای حمایت به دانش آموزان مستعد بی سرپرست و بدسرپرست مازندرانی زیرپوشش بنیاد کودک بیش از 700 میلیون ریال نقدی کمک کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0