انجام آهک پاشی و شستشوی جداول، جوی ها و کانال های سطح شهر آمل
28 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل سازمان پسمانده شهرداری آمل : همه ساله با افزایش دما، کار آهک پاشی و شستشوی مداوم در سطح شهر آمل انجام می شود تا بتوانیم در راستای ترویج بهداشت عمومی و جلوگیری از شیوع انواع بیماری ها گام برداریم.

کمال آنلاین : به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل، محمد للهی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل از انجام آهک پاشی در سطح شهر آمل خبرداد و بیان داشت: آهک پاشی جداول، جوی ها  و کانال های سطح شهر آمل با هدف گندزدایی صورت گرفته است.

وی بیان داشت: همه ساله با افزایش دما، کار آهک پاشی و شستشوی مداوم در سطح شهر آمل انجام می شود تا بتوانیم در راستای ترویج بهداشت عمومی و جلوگیری از شیوع انواع بیماری ها گام برداریم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل تصریح کرد: علاوه بر نظافت روزانه و شستشوی جداول شهری از زباله ها، عملیات آهک پاشی به صورت مستمر و برنامه ریزی شده از سوی این سازمان در سطح شهر آمل صورت می گیرد.

للهی اظهارداشت: برای انجام آهک پاشی جداول، جوی ها و کانال های سطح شهر آمل حدود 1 تن آهک استفاده شده است.

وی از همشهریان عزیز آملی و به خصوص مغازه داران سطح شهر خواست تا از ریختن ضایعات و نخاله ها در داخل جداول، جوی ها و کانال های سطح شهر خودداری کنند تا چهره زیبا و موزونی در سطح شهر داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل بر اهمیت جداسازی زباله خشک از تر تاکید کرد و بیان داشت: از همشهریان عزیز می خواهیم زباله های بازیافتی خود را به ایستگاه های ثابت و سیار در شهر آمل تحویل داده و از وارد کردن زباله های تر به داخل زباله خشک نیز خودداری کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0