ضرورت جلوگیری از واردات برنج خارجی / انتقاد از افزایش قیمت حامل های انرژی
26 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل گفت: نماینده مردم آمل در مجلس در سال گذشته با پیگیری های لازم جلوی واردات برنج خارجی را گرفتند اما سودجویان در تلاش هستند تا برنج خارجی را وارد کنند که ضرورت دارد جلوی آن گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در نمازجمعه این هفته شهر آمل با تسلیت شهادت امام علی(ع) و بیان فضایل این امام همام اظهارداشت: برنامه اعتکاف تدارک دیده شد که در دهه آخر ماه رمضان مرسوم است و ثبت نام آن در مسجد علامه حسن زاده آملی صورت می گیرد.

وی بیان داشت: حمله تروریستی به مجلس و مرقد امام خمینی(ره) گوشه ای از اقدامات شوم ایادی استکبار جهانی است اما همیشه دست امام زمان(عج) بر سر ایران اسلامی قرار دارد.

حجت الاسلام مرتضوی با قدردانی از تلاش ها و زحمات نماینده مردم آمل در مجلس ادامه داد: بعضی از کارها در دستور کار قرار دارد که با وحدت و همدلی موجود در شهرستان آمل می توانیم برای خدمت به مردم گره های کور را باز کنیم و فرماندار ویژه آمل نیز توان بسیار بالایی دارند.

امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: در حوزه سد هراز، زباله سوز و دیگر مسائل شهری می توانیم کارهای بزرگی را با نگاه خدمت به مردم انجام دهیم.

وی با قدردانی از نماینده مردم آمل در مجلس برای پروژه ملی زیرگذر میدان هزارسنگر افزود: وحدت موجود در شهرستان می تواند زمینه ساز خدمات ارزنده ای برای مردم شود.

حجت الاسلام مرتضوی اظهارداشت: مردم یارانه اندکی دریافت می کنند اما افزایش قیمت حامل های انرژی کمر آنان را شکسته است و باید فکر و چاره اندیشی لازم صورت پذیرد.

امام جمعه آمل ادامه داد: نماینده مردم آمل در مجلس در سال گذشته با پیگیری های لازم جلوی واردات برنج خارجی را گرفتند و تشکر داشتیم اما سودجویان و فرصت طلبان در تلاش هستند تا برنج خارجی را وارد کنند که ضرورت دارد جلوی آن گرفته شود.

وی تصریح کرد: نیاز است کاری صورت دهیم تا کشاورزان متضرر نشوند که ضرورت دارد قدر کشاورزان را بدانیم و تلاش های ویژه ای انجام می دهند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0