ارائه خدمات ویژه سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در شب های قدر
23 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل : نیاز است در کنار خدمت گزاری برای مردم و پخش نذورات، خدمت گزار شهرمان هم بوده تا شاهد زیبایی شهرمان باشیم.

کمال آنلاین : به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل، محمد للهی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل با گرامی داشت فرارسیدن شب های قدر و تسلیت شهادت امام علی(ع) گفت: این سازمان همچون دیگر ایام سال از آغازین ساعات شب تا سحرگاه به صورت ویژه به نظافت و رفت و روب شهر می پردازد و خدمات ویژه به مساجد مجری برنامه های شب های قدر می دهد تا مانند همیشه شهری پاکیزه و سالم داشته باشیم که تمام تلاش خود را در این راستا صورت می دهیم.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در شب های قدر قرار داریم و همشهریان عزیزمان نسبت به توزیع و پخش نذری اقدام می کنند درخواست داریم تا پس از صرف غذا، ظروف را در سطح خیابان و معابر رها نکنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل اظهارداشت: نیاز است در کنار خدمت گزاری برای مردم و پخش نذورات، خدمت گزار شهرمان هم بوده تا شاهد زیبایی شهرمان باشیم.

للهی افزود: از شهروندان عزیز خواستاریم تا حتی الامکان از ظروف گیاهی استفاده کنند زیرا ظروف پلاستیکی یکبار مصرف از عوامل منجر به سرطان و نسبت به ظروف یکبار مصرف گیاهی زمان بیشتری برای تجزیه نیاز دارد.

وی خاطرنشان کرد: امید است با اقدامات موثر سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در زمینه اجرای طرح تفکیک زباله خشک از تر از قبیل وجود 20 ایستگاه بازیافت جداسازی زباله خشک از تر و آموزش های چهره به چهره و توزیع پکیج های آموزشی، شاهد همکاری و تعالی رشد فرهنگ شهروندی و رعایت بیشتر حفظ محیط زیست از جانب شهروندان عزیز آملی باشیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل از شهروندان عزیز آملی درخواست  کرد تا زباله های بازیافتی خود را به ایستگاه های ثابت و سیار در شهر آمل تحویل داده و از وارد کردن زباله های تر به داخل زباله خشک خودداری كنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0