حذف پرداخت مالیات ارزش افزوده شالیکوبی ها با هدف حمایت از کشاورزان
22 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین :: زمانی که کشاورزان شالی ها را به شالیکوبی می بردند عددی از آنها بابت مالیات بر ارزش افزوده گرفته می شد که حذف شده است.

عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین با اشاره به نام گذاری سال 96 اظهارداشت: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب بعنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری شده است که ضرورت دارد در راستای تحقق شعار سال تلاش شود.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: تحقق شعار سال امری مهم و اساسی است که باید با عزم جدی و برنامه ریزی شایسته به منظور عملیاتی شدن آن گام برداشته شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با بیان این حمایت از تولید داخلی باید با جدیت پیگیری شود، گفت: حمایت از تولید صورت گرفته در کشورمان بعنوان عاملی برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.

وی اظهارداشت: کشاورزان تلاش های بسیاری صورت می دهند و با رنج و سختی فعالیت می کنند تا در راستای تولید محصول برنج اقدام کنند که باید مورد حمایت های لازم قرار گیرند.

یوسفیان ملا بیان داشت: تلاش ما در این راستا است تا بتوانیم از همه ظرفیتها و فرصتها برای حمایت درست از این قشر زحمکتش استفاده کنیم تا دغدغه کمتری برای کار و تولید داشته باشند.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با تصریح کرد: به منظور حمایت از کشاورزان، پرونده پرداخت آب بهای کشاورزی بسته شده است که دیگر نباید مبلغی به این منظور از سوی کشاورزان پرداخت شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس از حذف پرداخت مالیات ارزش افزوده شالیکوبی ها با هدف حمایت از کشاورزان خبرداد و افزود: زمانی که کشاورزان شالی ها را به شالیکوبی می بردند عددی از آنها بابت مالیات بر ارزش افزوده گرفته می شد که حذف شده است.

 وی ادامه داد: دیگر کشاورزان مبلغی بعنوان مالیات بر ارزش افزوده برای تبدیل شالی به برنج در شالیکوبی ها پرداخت نمی کنند.

یوسفیان ملا بیان داشت: نیاز است کاری کنیم تا قیمت تمام شده برنج پایین بیاید و ضرورت دارد در این مسیر از همه فرصتها بهره گیری لازم و شایسته ای انجام شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0