شناسنامه فرهنگی روستاهای آمل تهیه می شود
22 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آمل : امسال در ماه مبارک رمضان 430 روحانی به بخش ها و مناطق مختلف این شهرستان اعزام شدند که بالغ بر 90 درصد پوشش تبلیغاتی صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام اسماعیل رمضانی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی آمل اظهارداشت: امسال در ماه مبارک رمضان 430 روحانی به بخش ها و مناطق مختلف این شهرستان اعزام شدند که بالغ بر 90 درصد پوشش تبلیغاتی صورت گرفته است.

وی افزود: در کنار این آمار نیز60 روحانی در ادارات دولتی و خصوصی آمل اعزام شدند و با توجه به اینکه برخی روستاهای شهرستان نیز در ماه مبارک رمضان از نیمه دوم درخواست روحانی می ‌کنند.

حجت الاسلام رمضانی اظهارداشت: 200 روحانی مقیم شهرستان داریم که شرایط تبلیغات دارند و مابقی از شهرهای مشهد، نکا، بهشهر، ساری و گرگان آمدند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل ادامه داد: هر ساله 55 تا 60 درصد اقدامات را سازمان تبلیغات اسلامی انجام می دهد و استقبال نگهداشت روحانی در روستاها صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: سال گذشته 15 برنامه در ماه مبارک رمضان داشتیم و امسال در حد توان خود در خدمت ستاد هستیم تا فعالیت ها به نحوی شایسته و ارزنده پیش رود.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آمل ادامه داد: یکصد مووسسه قرآنی و فرهنگی در این شهرستان فعال هستند که ضرورت دارد در راستای ترویج فرهنگ قرآن و قرآن آموزی تلاش های خوبی صورت گیرد.

 حجت الاسلام رمضانی از شناسنامه دار بودن بیش از 550 مسجد شهرستان آمل خبرداد و بیان داشت: هم اکنون تهیه  شناسنامه فرهنگی روستاها در طول شش ماهه نخست سال جاری دستور کار است تا آن را به اتمام برسانیم.

وی هدف از تهیه شناسنامه فرهنگی روستاها را شناسایی فرهنگی زمینه‌ های برگزاری برنامه‌های فرهنگی، یادواره های شهدا و مناسبتهای محرم و رمضان دانست که صورت می گیرد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آمل با بیان این که مساجد ظرفیت های ارزنده ای دارند که باید به درستی از آن استفاده شود، گفت: نیاز است تلاش شایسته ای در این مسیر انجام شود تا بتوانیم بهره گیری خوبی داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0