ضرورت برگزاری باشکوه مراسم شب های قدر
21 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل : با فرا رسیدن شب های قدر یکی از مشکلات عدیده در این شهرستان باز بودن برخی اماکن تفریحی و فرهنگی چون شهربازی و سینما است که با وجود ایام سوگواری صدای شادی می آید که دستگاه‌های مرتبط باید توجه کنند در شبهای قدر به سبب حرمت این شب ها تعطیل شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل درجلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل با اشاره به نزدیک شدن به لیالی قدر گفت: در شب های قدر با وجود برنامه‌ ریزی های لازم باید موارد امنیتی مورد توجه واقع شود.

وی با بیان این که با وجود حادثه دلخراش تروریستی 17 خرداد در تهران که سبب به شهادت رسیدن هم وطنانمان شد که این حادثه باید درسی برای همه ما باشد، گفت: این واقعه تروریستی پیامی برای همه قوا و نیروهای امنیتی و نظامی و سپاه شده تا یکپارچه و متحد شوند و همه در کنار هم در مقابل تروریست ‌ها مدیریت کردند تا به موقع وارد عمل شوند.

امام جمعه آمل با اشاره به این که مراسم های شب های قدر به بهترین نحو ممکن و باشکوه برگزار شود، اظهارداشت: با فرا رسیدن شب های قدر یکی از مشکلات عدیده در این شهرستان باز بودن برخی اماکن تفریحی و فرهنگی چون شهربازی و سینما است که با وجود ایام سوگواری صدای شادی می آید که دستگاه‌های مرتبط باید توجه کنند در شبهای قدر به سبب حرمت این شب ها تعطیل شود.

 حجت الاسلام مرتضوی با تاکید بر اینکه راهپیمایی روز قدس امسال نسبت به سالهای گذشته متفاوت است، گفت: برگزاری باشکوه و حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس، به فلسطینی ها ثابت می کند که تنها نیستند و حمایت معنوی مسلمانان و آزادی خواهان دنیا پشتیبان آن ها است.

وی به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس به عنوان همایش عظیم انزجار از استکبار جهانی اشاره کرد و گفت: برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس دشمن را مأیوس کرده و سبب تقویت جبهه مقاومت می شود.

وی در ادامه با اشاره به شیطنت آل سعود در منطقه افزود: داعش زاییده ودست پرورده حاکمان جبارعربستان سعودی و تفکر داعش الهام گرفته از وهابیت عربستانی است..

سید جعفر رسولی، فرماندار ویژه آمل با قدردانی از برگزار کنندگان برنامه سی شب سی مسجد تحت عنوان کاروان نور گفت: امروز اگر امنیت و آسایشی وجود دارد به برکت قرآن مجید و توجه جوانان به اهل بیت معصومین(ع) است که شاهد هستیم برای امنیت کشورجوانانی به خارج از مرزها می روند و با نثارخونشان امنیت را به ما ارزانی می دارند.

وی اظهار داشت: حکام آل سعود مظهر توحش، خون ریزی و جنایت هستند و تمامی وحشی گری ها در سوریه، عراق و یمن که توسط داعش والقاعده صورت می گیرد سرچشمه اش از عربستان است.

معاون استاندار مازندران بر برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم لیالی قدر و راهپیمایی روزقدس تاکید کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0