همزمان با آغاز یازدهمین سال تاسیس صورت گرفت؛
21 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
کمک 15 میلیارد ریالی در جشن بزرگ گلریزان مجمع خیرین شهرستان آمل + عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : همزمان با میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) و آغاز یازدهمین سال تاسیس مجمع خیرین شهرستان آمل، جشن بزرگ گلریزان مجمع خیرین این شهرستان با حضور معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، مسئولان شهرستان و خیرین به نحو باشکوهی برگزار شد.

مسعود نیکپور، مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل در این مراسم اظهارداشت: مجمع خیرین شهرستان آمل تشکلی اجتماعی فرهنگی است که به امورخیریه می پردازد و از وابستگی های سیاسی و جناحی به دور بوده و با رویکرد عمل خیر آمده است.

وی تصریح کرد: مجمع خیرین شهرستان آمل یکی از تشکل های خیریه ای است که شفاف با جامعه راه می آید و خیلی از عزیزان از نزدیک با عملکرد آن آشنا هستند و اعتماد مردم شهرستان به همین دلیل می باشد.

نیکپور با بیان این که در هر ریال کمک های شما عزیزان دقت می شود تا به درستی هزینه صورت گیرد که امیدواریم بتوانیم امانت دار خوبی باشیم، گفت: ما از بطن جامعه هستیم و اعضای هیئت مدیره با سختی های کاری اما با عشق وسط میدان می آیند و کمکی برای دولت هستیم و به آن افتخار می کنیم.

مدیرعامل مجمع خیرین آمل ادامه داد: چند سالی است که مجمع در حوزه کمک به کودکان بی سرپرست و بدسرپرست، موسسه پرستوهای رهایی (پدر) را دارد که به پیشنهاد ریاست اداره بهزیستی آمل، این عزیزان به نزدیک ترین مکان آموزشی حوزه خانه آنان انتقال داده شدند و کمک های لازم در همه امور به آنان صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: 1 هکتار زمین با راهنمایی معاونت حقوقی مسکن و شهرسازی استان و حمایت های دکتر یوسفیان و ریاست سازمان بهزیستی کشور کلنگ زنی شد و انجام آن نیازمند حداقل 4 میلیارد تومان می باشد که باید در حدی ارزنده انجام شود تا شایسته مردم آمل باشد.

نیکپور خاطرنشان کرد: قراردادی منعقد شد که در بیمارستان امام علی(ع) در طبقه پایین اورژانس راه اندازی کردیم و هزار متر در طبقه فوقانی به بخش شیمی درمانی سرپایی و بستری اختصاص داده شد که کارهای آن تمام شد و باید در هفته دولت تجهیز کامل و تحویل شهر آمل شود که درخواست داریم با جدیت پیگیری گردد.

مدیرعامل مجمع خیرین آمل افزود: در کنار پروژه شیمی درمانی، زمینی برای پرتودرمانی رونمایی گردید که تکمیل کننده کار شیمی درمانی است و مجوزات و حامیان آن گرفته شد که بنا باید از طرف ما ساخته شود که حداقل 3 میلیارد تومان هزینه دارد.

وی از کمک 15 میلیارد ریالی در جشن بزرگ گلریزان مجمع خیرین شهرستان آمل خبرداد و بیان داشت: محبت مردم به مجمع خیرین ما را در کارمان مقاوم می کند.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم به پاس حمایت ها و تلاش های ارزنده صورت گرفته از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین شهرستان آمل قدردانی به عمل آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0