تشریح جزییات حادثه تروریستی مجلس از زبان دکتر یوسفیان ملا
19 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل در مجلس افزود: بهترین عزیزان به شهادت رسیدند که8 نفر از این شهدای گرانقدر از کارکنان مجلس شورای اسلامی و مابقی از هموطنان عزیز بودند.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح پروژه جابجایی تاسیسات برق در روستای حسین آباد دابودشت آمل با اشاره به حادثه تروریستی تهران اظهارداشت: بعد از رهبر معظم انقلاب سه قوه هستند که کشور را اداره می کنند و تنها نقطه ای که می شود راحت رفت و آمد کرد و ارباب رجوع بسیاری دارد مجلس است.

وی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی به موضوع خاصی تعلق نداشته و مردم و مدیران برای همه امور کشور به آن مراجعه دارند که به همین دلیل تردد زیادی انجام می شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس افزود: تروریست ها فکر می کردند می توانند به صحن مجلس ورود کنند که اگر نمایندگان ترور شوند و نماینده شهرها هستند اتفاقاتی در داخل شهرها صورت گیرد.

یوسفیان ملا ادامه داد: این افراد چادر زنانه در سر داشتند اما دستشان در داخل چادر آزاد بود و 3 نفر بودند و یک زن نیز آنان را از بیرون راهنمایی می کرده است.

وی با بیان این که در ابتدای ورود به مجلس پاسدار حفاظت را شهید کردند، گفت: این افراد در مرحله بعدی جلوی درب ورودی صحن مجلس آمدند و متوجه نشدند و فکر نمی کردند اینجا صحن مجلس است و با فاصله 20 متری از جلو درب صحن رد شدند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس اظهارداشت: این افراد در ادامه کار خود تا انتهای سالن رفتند و دیدند درب صحن نیست دوباره برگشتند و خداوند متعال کمک کرد درب صحن را ندیدند و از پله ها بالا رفتند و هرکسی را دیدند به سویش شلیک انجام دادند.

یوسفیان ملا تصریح کرد: تروریست ها در طبقات بالای مجلس بودند که نیروهای امنیتی سر رسیدند و مسیر آنان را برای پایین آمدن سد کردند که خداوند متعال کمک کرد و این حادثه به خیر گذشت که اگر در روز ملاقات عمومی بود شاید نزدیک به دو هزار نفر شهید می دادیم.

وی افزود: بهترین عزیزان به شهادت رسیدند که8 نفر از این شهدای گرانقدر از کارکنان مجلس شورای اسلامی و مابقی از هموطنان عزیز بودند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خداوند متعال جواب این گروه های تروریستی را که چنین اقدامات صورت می دهد خواهد داد.

یوسفیان ملا ادامه داد: تشییع پیکر باشکوهی برای شهدای حادثه تروریستی تهران از سوی مردم عزیزمان صورت  گرفت و این اقدامات اثری در اراده والای ملت ایران اسلامی ندارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0