ملت ایران هراسی از دشمنان ندارد / مواظب جوسازی ها باشیم
19 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه گفت: ملت ایران ترس و واهمه ای ندارد و اگر به همین مردم اجازه می دادند با دست خالی آنها را نابود می کردند چرا که ملتی که شهادت را با فرهنگ قرآنی با جان و دل خریدار است واهمه ای ندارد.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه اگر در دنیا و آخرت سربلند باشیم لباس تقوا فراهم می شود، گفت: ما دنیا و مال نخواسته و عزت و آقائی می خواهیم که بنده خوب خدا باشیم که زندگی اهل بیت(ع) مخصوصا امام حسن مجتبی(ع) یک درس است.

وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده اهل بیت از قدیم تا به امروز از فضائل امام حسن مجتبی کمتر گفته و قلم زدند اما زندگی امام حسن برای انسان درسی نیکو است و می شود دراین مسیر ره توشه ای برای دنیا و آخرت برداشت.

امام جمعه آمل بیان داشت: عبادت و بندگی امام حسن را بارها شنیدیم که عبادت ایشان برای همگان درس بود و باید از زبان امام ، ایشان را بشناسیم که این امام همام مجسمه  ای از تقوا، صبر و بردباری بود.

حجت الاسلام مرتضوی اظهارداشت: امام حسن(ع) وقتی می خواست وضو سازد برای نماز رنگ رخش تغییر پیدا می کرد و این باید برایمان درس باشد که نیاز است همیشه آویزه گوشمان قرار گیرد.

وی ادامه داد: امام حسن(ع) 3 بار مالش را بین فقرا تقسیم کرد و درنگاه دشمن در جنگ جمل، صفین و نهروان مثال زدنی است که در قلب دشمن بدون ترسی می رفت.

امام جمعه آمل تصریح کرد: حرکت دشمنان قسم خورده نظام، آمریکا و اسرائیل باعث شد که جمعی از عزیزان را به شهادت ومجروح کردند که انصافا دوحرکت ددمنشانه دشمنان که هدایت شده بود انسانهای حلقه بگوش آمریکا و آل سعود دست به حرکتی زدند که هوشیاری و بیداری مردم و نیروهای امنیتی ، سپاه و نیروی انتطامی به دنیا نشان دادیم و ملت ایران ترس و واهمه ای ندارد واگر به همین مردم اجازه می دادند با دست خالی آنها را نابود می کردند چرا که ملتی که شهادت را با فرهنگ قرآنی با جان و دل خریدار است واهمه ای ندارد.

 وی تصریح کرد: امروز باید قدر مدافعان حرم را بیشتر می دانیم که اگر این عزیزان نبودند و بنا به فرموده مقام معظم رهبری درداخل شهرهای مان بایستی با داعش می جنگیدیم.

وی ادامه داد: کسانی که داعیه حقوق بشر دارند و امروز داعشی ها را پرورش می دهند برای رسیدن به امیال خودشان قریب به یک دهه ملت ایران با آنها مبارزه می کند و امروز ملت ایران سربلند است و جوانان هایی را داریم که با توکل بر خدا تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری در آماده باش کامل هستند که امروز امنیت ایران در مقابل کشورهای همسایه مثال زدنی است.

امام جمعه آمل تصریح کرد: امروز اختلاف عرب ها به سرکردگی عربستان و دعوای با کشور قطر باعث  شد که نتوانند ایران را قدرتمند ببینند و مواظب جوسازی های دشمن باشیم و روشن کردن شمع توطئه دشمنان است.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: خودتان یک نیروی امنیتی باشید وهر حرکت مشکوکی را دیدید خبر دهید و به شایعات در فضای مجازی گوش ندهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0