آغاز ثبت نام دوازدهمین دوره جشنواره تعاونیهای برتر استان مازندران
18 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
سیاوش علیزاده مدیر امور تعاون اداره کل از آغاز ثبت نام دوازدهمین دوره جشنواره تعاونیهای برتر استان مازندران همزمان با سراسر کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل، سیاوش علیزاده مدیر امور تعاون اداره کل صبح امروز در گفت و گویی اظهار داشت: تعاونگران استان می توانند تا 31 خردادماه سال جاری همزمان با سراسر کشور با مراجعه به نشانی اینترنتی  www.taavonibartar.ir برای شرکت در دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر ثبت نام کنند.
وی هدف اصلی برگزاری این جشنواره را توسعه و ترويج فرهنگ تعاون در استان دانست و افزود: در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم نمودن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی در استان، دوازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در شهریور ماه سال 1396 همزمان با هفته تعاون برگزار خواهد شد.
علیزاده تصریح کرد: تعاونی برتر به تعاونی هایی گفته می شود که ضمن رعایت الزامات قانونی مرتبط و اختصاصی خاص هر گرایش، در رشته فعالیت خود نسبت به سایر تعاونی‌های هم‌رشته و نیز بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی بخش‌های اقتصادی و عمومی (اجتماعی– فرهنگی) از وضعیت نسبتا مطلوب و قابل قبول جامعه و بالاتری نسبت به سایرین برخوردار باشد.
مدیر امور تعاون اداره کل خاطرنشان کرد: در این جشنواره پس از اتمام مهلت ثبت نام تعاونی ها، داوری اولیه توسط این اداره کل به عمل آمده و پس از آن شورای اجرایی جشنواره در ستاد مرکزی وزارت متبوع انتخاب نهایی را انجام خواهد داد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0