باند سرقت اموال داخل خودرو با 48 فقره سرقت در آمل متلاشي شد
18 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : ماموران با اقدامات گسترده پليسي و بررسی های همه جانبه اعضای اين باند سرقت را شناسايي و ضمن هماهنگي با مراجع قضايي، 3 عضو از اعضاي اين باند را در عمليات هايی منسجم و ضربتی دستگير كردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم از شناسايي و انهدام باند سرقت اموال داخل خودرو با 48 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد و گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت قطعات و اموال داخل خودرو در سطح شهرستان آمل، موضوع به طور ويژه در دستور کار ماموران انتظامي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: ماموران با اقدامات گسترده پليسي و بررسی های همه جانبه اعضای اين باند سرقت را شناسايي و ضمن هماهنگي با مراجع قضايي، 3 عضو از اعضاي اين باند را در عمليات هايی منسجم و ضربتی دستگير كردند.

وي با بيان اين متهمان در بازجويي هاي به عمل آمده، تاكنون به 48 فقره سرقت قطعات و اموال داخل خودرو اعتراف كرده اند، تصريح كرد: مقادير زيادي اموال مسروقه از مخفيگاه سارقان کشف و 6نفر از خریداران اموال مسروقه نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل با اشاره به اينکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند ازشهروندان خواست: خودروی خود را به انواع تجهيزات حفاظتي و ايمني همانند دزدگیر مجهز کنند و در صورت مواجهه با موارد مشکوک ، مراتب را سريعاً از طريق سامانه 110 با پليس در ميان بگذارند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0