دیدار پهلوان قاسم رضایی با فرماندار ویژه آمل
18 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل : امثال قاسم رضایی ها به عنوان کشتی گیر با اخلاق کمتر در ورزش کشور سراغ داریم که در عین کسوت قهرمانی برای یاری رساندن به نیازمندان خود پیش قدم تر از دیگران می باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : قاسم رضایی قهرمان کشتی فرنگی ایران در المپیک باتفاق پرویز فرزان نائب رئیس هیئت کشتی شهرستان آمل با سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل با برشمردن خصوصیات اخلاقی پهلوان قاسم رضایی گفت: او تنها کشتی‌گیر فرنگی تاریخ ایران است که دو مدال المپیک دارد  و فیلا در گزارشی او را به عنوان فردی قدرتمند و پر امید معرفی نمود و او را در زمره برجسته‌ترین کشتی گیران چند سال گذشته جهان قرار داد.

وی افزود: امثال قاسم رضایی ها به عنوان کشتی گیر با اخلاق کمتر در ورزش کشور سراغ داریم که در عین کسوت قهرمانی برای یاری رساندن به نیازمندان خود پیش قدم تر از دیگران می باشند.

فرماندار ویژه آمل با انتقاد از مسئولینی که در گذشته سمت های داشتند ولی نسبت به رضایی و امثال او و در بزرگداشت آنها کوتاهی کردند عنوان داشت: شورای اسلامی و شهرداری آمل در گذشته به پهلوانان در جهت کمک کردن قول هایی دادند ولی جامه عمل نپوشانند.

رسولی اظهارداشت: حمایت از پهلوان رضایی در حقیقت تشویق نوجوانی است که دنباله رو قاسم رضایی هستند که در ادامه مسیر در کشتی امثال قاسم رضایی را به عنوان الگوی خود قرار می دهند.

پهلوان قاسم رضایی ضمن قدردانی از حمایت های ویژه فرماندار آمل نسبت به جامعه ورزشی شهرستان آمل گفت: متاسفانه عدم حمایت مسئولین شهرستانی باعث شد که در اکثریت ورزش ها بخصوص  کشتی نتوانستیم خوب ظاهر شویم.

وی اشاره کرد: کشتی گیران ما خیلی بهتر از کشتی گیران جویباری هستند  و بخاطر نداشتن مربیان قوی و کارآزموده نتوانستیم جوانانی را تربیت کنیم که برای آینده میدان داری کنند.

رضایی با بیان اینکه کشتی شهرستان نباید قائم به یک فرد باشد گفت: تا کی قاسم رضایی و کشتی گیران جوان که امروز در مسابقات آسیائی و جهانی خوش می درخشند وجود دارند که باید همه همت کنیم و امید را به جوانان بدهیم.

 وی با ابراز تشکر از اسپانسرها و رئیس و هیئت مدیره کشتی شهرستان آمل ادامه داد: امید داریم که همه پای کار بیایند و ورزش شهرستان که مثل والیبال و کشتی طرفداران خوبی دارند را حمایت و تقویت کنیم.

پرویز فرزان نایب رئیس هیئت کشتی شهرستان آمل در این دیدار از مراسم بزرگ تجلیل از پیشکسوتان کشتی و مدال آوران در آینده نزدیک خبرداد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0