امام خمینی الگویی ارزشمند برای نهضت های انقلابی تاريخ معاصر شد
14 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل گفت: شخصيت بلند ايشان آنچنان تابنده گشت که تمام انقلابيون و مجاهدان عالم ، فارغ از هر دين و مذهب و آيين و عقيده اي ، ايشان را به عنوان سلسله جنبان نهضت هاي انقلابي تاريخ معاصر مي شناسند و بر ادامه ي راه نورانيش پاي مي فشارند.

 

جعفر رسولي  به مناسبت فرارسيدن سالگرد ارتحال ملکوتي امام خميني (ره)  و قيام خونين 15 خرداد در پيامي ياد و خاطره اين روزها را گرامي داشت.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین به نقل از روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل رسولي در ادامه اين پيام آورده است ؛ 14 خرداد ماه، يادآورعروج ملکوتي بزرگ مردي از تبار نور است که بر بلنداي تاريخ سرود فتح و ظفر سر داد و اميد را در دل ستم ديدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد.

درود و سلام نثار روان پاک آن بزرگ مردي باد که نمونه ي قرون متمادي ، از نسل عارفان راستين و از سلاله ي امامان معصوم بود و شخصيت بلند ايشان آنچنان تابنده گشت که تمام انقلابيون و مجاهدان عالم ، فارغ از هر دين و مذهب و آيين و عقيده اي ، ايشان را به عنوان سلسله جنبان نهضت هاي انقلابي تاريخ معاصر مي شناسند و بر ادامه ي راه نورانيش پاي مي فشارند.

وي در اين پيام ضمن تسليت سالروز ارتحال امام راحل (ره) ادامه داد : اينجانب بر خود لازم مي دانم سالروز ارتحال امام راحل ، خميني کبير(ره) و همچنين قيام تاريخي پانزدهم خرداد را گرامي داشته و تحت لواي فرامين مقام معظم رهبري و اجراي برنامه هاي دولت تدبير و اميد در جهت اعتلاي نظام اسلامي و سرافرازي و سربلندي ايران عزيز بيش از پيش تلاش کنيم.

                                                    

                                                                                 جعفر رسولي

                                                                  معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0