اندیشه های متعالی امام خمینی برای نسل جوان جامعه بازگو شود
14 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با بیان این که اندیشه های متعالی امام خمینی(ره) برای نسل جوان جامعه بازگو شود، گفت: ضرورت دارد مطابق با نظر ایشان و نظر خلف صالحشان رهبری معظم انقلاب در مسیر انقلاب حرکت کنیم.

عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین با تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و سالروز قیام 15 خرداد اظهارداشت: امام خمینی(ره) در میان ظلمت و تاریکی طاغوت سکوت را شکست و مومنان را به الله تعالی آگاه کرد.

وی تصریح کرد: این وجود گرانقدر کاخ کبر و غرور پهلوی را در هم ریخت و حکومتی شکل گرفت که سکاندار حکومتش فقیهی منتسب به اسلام و روحانیت باشد.

رییس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس افزود: امام خمینی(ره) کشتی انقلاب را در مسیر پر تلاطم روزگار به بهترین نحو ممکن و شایستگی هدایت کرد.

یوسفیان ملا ادامه داد: بعد از فقدان معمار کبیر انقلاب راه ایشان با زعامت رهبر فرزانه انقلاب و شاگرد و فرزند خلف ایشان همچنان به نحوی ارزنده ادامه دارد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با بیان این که امام خمینی(ره) شناسنامه انقلاب است، گفت: این شخصیت گرانقدر راهنمایی ارزشمند بود که مسیر را نشان داده است.

وی بیان داشت: یادمان استسالها پیش که مردم در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ فهمیدند مزدوران پهلوی قصد دارند مراجع را تحقیر و تضعیف کنند تا خاطراتی همچون تحریم تنباکو، مشروطیت و ملی شدن صنعت نفت تکرار نشود مردم به پا خواستند و یکصدا لبیک یا خمینی سر دادند.

یوسفیان ملا ادامه داد: در آن زمان طلاب به عنوان پیشقراولان امت در خط مقدم بودند که فیضیه باخونشان رنگین شد تا سرخی آن تا ۱۳۵۷ باقی ماند و سرنوشت کشور را دگرگون کرد.

 نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با بیان این که اندیشه های متعالی امام خمینی(ره) برای نسل جوان جامعه بازگو شود، گفت: ضرورت دارد مطابق با نظر ایشان و نظر خلف صالحشان رهبری معظم انقلاب  در مسیر انقلاب حرکت کنیم و مطمئن باشیم عزت و اقتدار ما در گرو ولایت پذیری است.

رییس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس تصریح کرد:  باید در مسیر طراحی شده توسط رهبر فقید انقلاب و مقام معظم رهبری حرکت کنیم تا به قله های افتخار دست پیدا کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0