تحول در حوزه سلامت از شاخص ترین اقدامات دولت تدبیر و امید است
13 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل : طرح تحول نظام سلامت هزينه های درمانی به طور قابل ملاحظه ای کاهش يافته و اين امر به نفع اقتصاد خانواده به خصوص اقشلر ضعیفمی باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل در دیدار رئیس شبکه بهداشت و روسای بیمارستانهای شهرستان آمل با بیان اینکه دولت در حوزه سلامت کارنامه قبولی دارد گفت: طرح تحول در نظام سلامت به ويژه در مناطق محروم که وضعيت درآمدی مردم بسيار پايين بوده باعث خوشحالی از خدمات بهداشتی درمانی دولت شده است.

وی افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت هزينه های درمانی به طور قابل ملاحظه ای کاهش يافته و اين امر به نفع اقتصاد خانواده به خصوص اقشلر ضعیفمی باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل اشاره کرد: برای ساخت یک بیمارستان و مجهیز کردن چه زحمات طاقت فرسایی دارد که نمونه آن ساخت و راه اندازی بیمارستان امام خمینی می باشد که امروز به عنوان یک مرکز بیمارستانی قوی در مازندران مطرح می باشد.

وی با بیان اینکه با وجود مدیران قدرتمند می توانیم تحولات چشمگیری را شاهد باشیم گفت: از این فرصت طلائی که در شهرستان وجود دارد استفاده کنیم و پیگیر مطالبات بحق مردم باشیم.

رسولی با قدردانی از تلاش و حمایت های نماینده مردم آمل در مجلس درجهت اجرای پروژه های کلان و ملی در سطح شهرستان عنوان داشت: دکتر یوسفیان یک نماینده فرااستانی هستند که همه استانها از وجودش در مجلس استفاده می کنند.

دکتر حمزه قاسمی مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل با بیان اینکه در اجرای طرح‌های عمرانی در سال 93 حدود 24 خانه بهداشت با تجهیزات کامل به بهره‌برداری رسید، بیان کرد: در سال گذشته نیز 10 مرکز بهداشتی و درمانی با تجهیزات کامل به ارزش ریالی 100 میلیارد احداث شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل از ساخت 12 خانه بهداشت جدید در دوازده روستای این شهرستان و بهره‌برداری آن در هفته دولت خبر داد و گفت: این خانه‌ها در روستاهای ورانده، سرخ‌کلا، تمسک، اسپی‌کلای دابو، مطهر، حسین‌آباد، بوران، رشکلا، کمدره و شیخ‌ محله است که در هفته دولت امسال تحویل داده می‌شود.

وی ادامه داد: در سال‌جاری دو مرکز دیگر در دو روستای مرزنگو و حسین‌ آباد لیتکوه شروع به ساخت شده است و با توجه به اینکه 18 مرکز شهری نیز به صورت هشت مرکز دولتی و 10 مرکز شهری احداث و به بهره‌ برداری رسید.

وی همچنین درخصوص ساخت دو مرکز اورژانس ، ساخت مرکز شیمی درمانی ، ساخت مرکز مادر و کودک و دیگر امور مطالبی را عنوان داشت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0