بازیکنان ایران باید مهارت‌هایشان را تقویت کنند/ شانس بردن داشتیم
13 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست در اولین بازی لیگ جهانی گفت: در همه ست های مسابقه با ایتالیا فرصت پیروزی داشتیم اما از فرصت ها خوب استفاده نکردیم.

ایگور کولاکوویچ پس از ناکامی شاگردانش در نخستین مسابقه ایران در لیگ جهانی، افزود: بازی اول ایران در لیگ جهانی امسال برابر ایتالیا نایب قهرمان المپیک بود آن هم در زمین خودشان. در همه ست ها فرصت پیروزی داشتیم ولی در همه آنها این فرصت ها از دست رفت.

وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال ایتالیا در سرویس بهتر از ایران بود، گفت: این تیم امتیازات زیادی از سرویس های پرشی به دست آوردند و در این زمینه خیلی خوب عمل کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: برابر ایتالیا به پیروزی نرسیدیم اما بازیکنانم در هیچ یک از لحظات بازی تسلیم نشدند و تا آخر جنگیدند. من از برخی از لحظات این بازی راضیم و بخشی هم نه. برای اولین بازی لیگ جهانی، این نتیجه رضایت بخش نیست اما از بازی بازیکنانم در بخشی از لحظات بازی راضیم.

کولاکوویچ درباره مسابقه دوم ایران در هفته نخست لیگ جهانی و دیدار با برزیل گفت: امیدوارم بازیکنان ایران روحیه جنگندگی خود را حفظ کنند و در عین حال برخی از مهارت های والیبالی خود را تقویت کنیم. فردا روزی جدید، فرصتی جدید و بازی جدیدی است.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۷ مغلوب ایتالیا میزبان گروه اول این رقابت ها شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0