مسابقات ورزشی جام رمضان در 9 نقطه شهر آمل برگزار می شود
11 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل :ابتدای سالجاری تاکنون توسط ورزشکاران آملی 9 مدال آسیایی و جهانی کسب شد که از این تعداد 6 مدال طلا بوده است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : ناصر نصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در جلسه ستاد اوقات فراغت تابستان شهرستان آمل با یادآوری اینکه اوقات فراغت به عنوان اوقات در اختیار افراد دارای اهمیت و ارزش بسیاری برای گذراندن شایسته و مطلوب به آن است، تصریح کرد: باید سعی کنیم با فعالیت‌های نشاط‌آور و مورد مطالبه جوانان و نوجوانان آنها را به بهره‌گیری از این فرصت استثنایی راغب کنیم تا جوانان و نوجوانان از اوقات فراغت خود نه تنها در تابستان بلکه در سایر ایام نیز استفاده کنند.

وی افزود: ما در برنامه‌ریزی ‌های خود به نحوی عمل کردیم تا جوانان بتوانند از فضاهای ایجاد شده اعم از برنامه‌های ورزشی، تفریحی، کلاس‌های آموزشی، معنوی و دیگر امور استفاده کرده تا در پایان تابستان یک ثمردهی و سودبخشی واقعی را در رشد و تعالی جوانان شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه دغدغه همه مسئولین رسیدگی به امور جوانان می باشد عنوان داشت: جوانان در تمام صحنه ها جلودار بوده وهستند و باید این قشر را بها و اهمیت دهیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل یادآورشد: تمایل جوانان به سمت ورزش بخاطر شور و نشاطی که دارد می باشد و با وجود 40 هیئت ورزشی تلاش بر این است که ایام فراغت جوانان را با برنامه ریزی پر کنیم.

نصری با اشاره به اینکه 79 باشگاه ورزشی درسطح شهرستان وجود دارد اظهارداشت: تمام این باشگاهها دارای پروانه هستند و درطول هر ماه رصد می شوند که تاکنون 42 مورد بازرسی صورت گرفت و تذکرات لازم داده شد.

وی تاکید کرد: تمایل خانواده ها به این است رشته ای را که جوانشان علاقمند می باشد سوق دهند که امسال در ماه مبارک رمضان در 9 نقطه شهر مسابقات جام رمضان و 15 تیم فوتسال در حال برگزاری می باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل گفت: تمام تلاش مان این است که با برنامه ریزی چرخ ورزش خوب بچرخرد که در ابتدای سالجاری تاکنون توسط ورزشکاران آملی 9 مدال آسیایی و جهانی کسب شد که از این تعداد 6 مدال طلا بوده است.

نصری تصریح کرد: با انتخاب روسای هیئت جدید در شهرستان، سعی داریم ورزش را به سمت پیشرفت وتعالی حرکت دهیم تا شاهد حضور ورزشکاران در مسابقات کشوری، آسیائی و جهانی باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0