کمک بیش از 3 میلیارد ریالی خیرین در جشن گلریزان آزادی زندانیان +عکس
11 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
دادستان آمل : با بررسی که صورت گرفته است به لطف الهی با این مبلغ که جمع آوری گردید بیش از 90 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد می شوند تا به کانون گرم خانواده بازگردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ،علی طالبی، دادستان آمل در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد شهرستان آمل  که در تالار مجلل تچرا برگزارشد افزود: انجمن حمایت از زندانیان را داریم که موسسه قانونی و رسمی می باشد و وابسته به سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور است.

وی بیان داشت: انجمن حمایت از زندانیان آمل از انجمن های فعال استان است که از همه تلاش ها و اقدامات صورت گرفته اعضای هیئت مدیره و خیرین قدردانی می کنیم.

دادستان آمل تصریح کرد: همه چیز را باید زیبا نگاه کنیم و دید شایسته ای به زندانیان جرایم غیرعمد داشته باشیم که می توانند به زندگی برگشت داده شوند.

رییس هیئت مدیره انجمن آزادی زندانیان جرایم غیرعمد آمل ادامه داد: امسال شاهد رقم قابل توجهی از کمک خیرین آملی بودیم که جای قدردانی و سپاس از همه خیرین عزیز دارد.

وی بیان داشت: امسال کمک بیش از 3 میلیارد و 200 میلیون ریالی خیرین در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد سال 96 را داشتیم.

دادستان آمل افزود: با بررسی که صورت گرفته است به لطف الهی با این مبلغ که جمع آوری گردید بیش از 90 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد می شوند تا به کانون گرم خانواده بازگردند.

طالبی گفت: در جشن گلریزان سال 95 مبلغ 2 میلیارد و 110 میلیون ریال کمک شد که 50 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد شدند.

گفتنی است؛ خیرین عزیز آملی شبی به یاد ماندنی دیگری برای کمک به زندانیان جرایم غیرعمد را رقم زدند که کمک های اهدایی از مبلغ 100 هزار ریال تا 1 میلیارد 630 میلیون ریال بوده است.

لازم بذکر است از سوی انجمن حمایت از زندانیان آمل کمک هایی شامل اعطای کمک هزینه به خانواده های بی بضاعت به مبلغ 490 میلیون ریال، اعطای کمک هزینه آموزشی به فرزندان زندانیان مبلغ 100 میلیون ریال و اعطای کمک هزینه به زندانیان بدون ملاقات به مبلغ 30 میلیون ریال بوده است.

در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد شهرستان آمل معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، شهردار آمل، منتخبین شورای اسلامی شهر آمل، بخشداران ، قضات و خیرین شهرستان آمل حضور داشتند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0