مشارکت 85 درصدی در انتخابات نشانگر شعور سیاسی مردم آمل است
9 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل : هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان به اتفاق آرا , سلامت , صحت و نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر آمل را تایید کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سید جعفر رسولی معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل از تایید صحت و نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر آمل خبر داد.

 رسولی گفت: شکایات برخی از کاندیداهای معترض به نتیجه انتخابات شورای شهر آمل در  جلسه مشترک هیات نظارت و هیات اجرایی شهرستان در فرمانداری مورد ارزیابی و  بررسی دقیق قرار گرفت.

به گفته وی,هیچگونه موارد معتبر و مستندی مبنی بر تخلف که خدشه ای بر صحت و سلامت و یا نتیجه انتخابات وارد نماید, مشاهده نشد.

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل تاکید کرد: هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان به اتفاق آرا , سلامت , صحت و نتیجه انتخابات شورای اسلامی شهر آمل را تایید کردند.

رسولی از مشارکت 85 درصدی مردم آمل در انتخابات 29 اردیبهشت تشکر و آنرا نشانه شعور سیاسی مردم توصیف کرد و گفت : مردم فهیم ایران با حضور حداکثری پای صندوق های رای و خلق حماسه ی تاریخی دیگر  از این حق و فرصت به خوبی برای نا امید کردن دشمن استفاده کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0