آمادگی مجلس برای تحقق اهداف دولت دوازدهم / کابینه جوانتر باشد
8 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل درمجلس : مردم انتظار دارند که دولت و کابینه بر اساس سیاست های کلی نظام و در چارچوب قانون برنامه های توسعه ای کشور را اجرایی و شاهد ایرانی آباد باشند.

عزت الله یوسفیان ملا در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت پیرامون استفاده دولت دوازدهم از همه ظرفیت ها و توانمندی های نیروهای متخصص در عرصه مدیریتی،‌ اظهار کرد: دولت باید از همه توانمندی ها و ظرفیت ها برای رونق و توسعه کشور در تمامی زمینه ها استفاده نماید و کابینه دولت دوازدهم حتما باید جوانتر باشد.

وی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور نباید تحت تاثیر فشارها قرار بگیرد و از نیروهای که سن و حوصله ها کشش خدمت به مردم را ندارند استفاده کند، گفت:  بدون شک یکی از اقدامات لازم و قدم اول در تشکیل کابینه دوازدهم استفاده از نیروهای متخصص و توانمند و البته جوانتر است تا بتواند پویایی و تحرک خوبی به دولت بدهد.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور باید برنامه ششم را تعیین تکلیف کند که آیا می خواهد بر این برنامه را اجرایی کند یا خیر و ایرادات و اشکالات را باید سامان دهند،‌بیان داشت: مردم انتظار دارند که دولت و کابینه بر اساس سیاست های کلی نظام و در چارچوب قانون برنامه های توسعه ای کشور را اجرایی و شاهد ایرانی آباد باشند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با تاکید بر اینکه دولت دوازدهم باید وحدت و انسجام را در سرلوحه برنامه های خود قرار دهند،‌افزود: رئیس جمهور باید از همه پتانسیل های کشور در عرصه های گوناگون جهت ابادانی و حرکت به سمت جلو استفاده نمایند و پیشرفت کشور و رونق اقتصادی برای دولت اصل قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه مجلس آمادگی کامل دارد تا دولت دوازدهم را در رسیدن به اهداف برنامه توسعه و حرکت به سمت آبادانی و پیشرفت یاری دهد، تصریح کرد: رئیس جمهور منتخب نیز به آنچه که در عرصه تبلیغات انتخابات به مردم قول داده،‌عمل کند.

نماینده مردم آمل تاکید کرد: باید از همه نیروهای متخصص و توانمند در زمینه اعتلای نام ایران اسلامی در جهان از هر گروه و جناجی که قلبش برای سربلندی ایران عزیز می تپد استفاده نماید تا بتوان با همدلی و همراهی سراسری برای آبادانی و توسعه کشور بهره برد./

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0