کمال آنلاین خبر می دهد؛
7 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل منصوب شد / استقبال از سید جعفر رسولی برای روزهایی بهتر در آمل

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، خبر خوبی در فضای شهر پیچید و آن هم انتصاب سید جعفر رسولی بعنوان معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل است.

این اتفاق مبارک می تواند زمینه ساز روزهای بهتری در آمل عزیز باشد تا بتوانیم پیشرفت و توسعه روزافزونی را در شهر دیار علویان و هزارسنگر آمل داشته باشیم.

رسولی می آید تا با مدیریت جهادی و عزم خستگی ناپذیر خود برای آملی آباد و توسعه یافته گام برداشته و از تجربیات گرانقدرش در این مسیر بهره گیری کند.

قطعا حضور آزاده سرافراز و یادگار روزهای جهاد و مقاومت پیام خوبی خواهد داشت و اینکه آمل باید یه جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.

رسولی در طول سال های مدیریت خود نشان داده است اعتماد به او نتایج و دستاوردهای گرانقدری رقم زده و می تواند منشا تحولات ارزنده باشد.

این مدیر جهادی با روحیه تعامل و وحدت خوبی که دارد می تواند زمینه استفاه حداکثری از ظرفیتها و فرصتهای موجود را فراهم کرده و با استفاده از پتانسیل گرانقدر نماینده مردم شریف آمل و لاریجان در مجلس، ائمه جمعه شهرهای آمل و مدیران شهرستان بتواند روزهای خوشی را برای این دیار کهن رقم بزند.

همه ما ضمن قدردانی از تلاش های علیرضا یونسی سرپرست فرمانداری ویژه آمل، از انتصاب سید جعفر رسولی استقبال کرده و امیدواریم بتواند با تلاش خستگی ناپذیر خود زمینه ساز خیر و برکات فراوان شود که او توانسته است همواره توانمندی های خود را به اثبات برساند و این بار نیز به لطف الهی می تواند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0