زمین گیر شدن خودروهای عبوری جاده هراز به خاطر اشتباه در عرضه بنزین!!!
6 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
خودروهای عبوری جاده هراز جمعه شب به خاطر عرضه گازوئیل به جای بنزین در یکی از جایگاههای عرضه فراورده های نفتی در این مسیر زمین گیر شدند.

کمال آنلاین : خودروهای عبوری جاده هراز جمعه شب به خاطر عرضه گازوئیل به جای بنزین در یکی از جایگاههای عرضه فراورده های نفتی در این مسیر زمین گیر شدند.

این اتفاق در پمپ بنزین محمدآباد در حدود 10 کیلومتری آمل رخ داد و خودروهایی که از این جایگاه بنزین زدند پس از طی مسافت کوتاهی با خاموش شدن موتور و توقف کامل مواجه شدند.

خبرنگار ما از منطقه گزارش داده است که حوالی ساعت 22 شاهد دستکم بیش از 40 دستگاه خودروی سواری بود که پس از سوختگیری در این پمپ بنزین پس از طی مسافت کوتاهی خاموش و سرنشینان آنها سرگردان شدند.

تعدادی از مالکان خودرو که متوجه اشتباه جایگاه عرضه بنزین شدند موضوع را نیروی انتظامی و بخشداری اطلاع دادند و به دنبال آن عسگری پور بخشدار امامزاده عبدالله آمل و عوامل نیروی انتظامی برای پیگیری موضوع در محل توقف خودروها حضور یافتند.

بخشدار امامزاده عبدالله به خبرنگار ایرنا گفت : متاسفانه این اتفاق ناخوشایند برای تعدادی از خودروهای سواری رخ داده و منجر به خاموش شدن و خسارت به مالکان آن شده است .

یحیی عسگری پور افزود : با هماهنگی انجام شده چند اکیپ تعمیرکار و امدادخودرو در محل پمپ بنزین مستقر شدند و در حال تخلیه باک خوردروهای خسارت دیده از مخلوط گازوئیل و بنزین هستند.

وی گفت : همزمان با تخلیه باک خودروها و به منظوریشگیری از احتمال آتش سوزی، چند دستگاه خودروی آتش نشانی نیز در محل این پمپ بنزین مستقر شدند.

** تعطیلی کامل جایگاه عرضه سوخت

بخشدار امامزاده عبدالله با اشاره به اینکه همزمان بازرسان و کارشناسان شرکت ملی پخش نفت ناحیه آمل و منطقه ساری نیز در حال بررسی موضوع هستند ، گفت که تا مشخص شدن تکلیف نهایی، جایگاه عرضه سوخت محمدآباد در جاده هراز تعطیل شد.

عسگری پور درخصوص تعیین تکلیف بابت خسارت وارده به مالکان خودروهای سواری نیز گفت که مالک جایگاه سوخت محمدآباد آمل باید نسبت به پرداخت خسارت های وارده اقدام کند، اما تا رسیدگی نهایی و مشخص شدن علت اصلی بروز این مشکل و اینکه کارگر و یا فرد دیگری در این اتفاق ناخوشایند دخیل بوده یا نه ، باید منتظر ماند.

استان مازندران در آخرین تعطیلات پیش از ماه مبارک رمضان میزبان حجم زیادی از مسافران بویژه از استان تهران بود که از عصر جمعه بازگشتشان را از سفر برنامه ریزی کردند.

جاده هراز نزدیک ترین مسیر ارتباطی استان تهران با مازندران است و به همین خاطر پرترددترین جاده مازندران هم به شمار می رود.

 

خبرنگار : مهدی غلامی- ایرنا

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0