کمال آنلاین گزارش می دهد؛
6 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
وضعيت اسفبار کتابخانه عمومی شهر آمل / مسئولان چاره اندیشی کنند!!!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : توسعه فضای کتابخانه ای امری مهم است که باید در راستای تحقق این امر تلاش های ارزنده و شایسته ای صورت گیرد که نیازی اساسی می باشد.

شهر فرهنگ و ادب آمل نباید چنین وضعیت اسفباری در حوزه کتابخانه های عمومی داشته باشد که نیاز می رود مسئولان امر چاره اندیشی درستی برای این امر صورت داده و اقدام عملی لازم را انجام دهند.

معاون فرمانداري ويژه آمل با انتقاد از وضعيت کتابخانه عمومي شهر گفت: زيبنده شهر آمل نيست که کتابخانه عمومي مجهز نداشته باشيم و تنها کتابخانه عمومي شهر تعطيل باشد.

جعفر رسولي در جلسه انجمن کتابخانه هاي عمومي شهر با تشکر از پيگيري هاي رئيس کتابخانه هاي عمومي شهرستان افزود: اينکه افزايش فضاي کتابخانه اي در شهر ضروري است اينکه دانش آموز ، دانشجو و محقق براي استفاده از فضاي مطالعه کتابخانه در نوبت بنشيند اسفبار است.

رسولي با اشاره به اينکه تاکيد بر افزايش سرانه مطالعه مي کنيم ولي فضاي کتابخانه هاي مناسب در شهر آمل نداريم تصريح کرد: برطرف کردن مشکل تهيه زمين مناسب در مرکز شهر به منظور احداث کتابخانه اي مجهز و مدرن نياز به همدلي ، همراهي و تلاش مضاعف همه دستگاه ها دارد. در صورت وجود زمين مناسب ؛ خيرين شهرستان آمادگي کامل براي احداث کتابخانه را دارند.

حسيني رئيس نهاد کتابخانه هاي عمومي شهرستان آمل در اين جلسه گزارشي از وضعيت کتابخانه هاي عمومي عنوان کرد و گفت: در سال 1354 که سند آن موجود است تشخيص داده شد که آمل به سه کتابخانه عمومي جديد نياز دارد الان با گذشت 42 سال همچنان مشکل کمبود کتابخانه داريم . حل اين مشکل نيازمند اراده شهرستاني است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0