شهروندان هرگونه گران فروشی و تخلف را به شماره 124 گزارش دهند
6 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
در مرحله اول با اختصاص 480 تن اقلام اساسي نظير ، 232 تن شکر ، 142 تن برنج ، 96 تن مرغ منجمد و 10 تن گوشت منجمد براي تنظيم بازار ماه مبارک رمضان شهرستان اختصاص يافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : رئيس صنعت معدن تجارت شهرستان آمل در جلسه تنظيم بازار شهرستان در ماه رمضان گفت: در مرحله اول با اختصاص 480 تن اقلام اساسي نظير ،  232 تن شکر ، 142 تن برنج ، 96 تن مرغ منجمد و 10 تن گوشت منجمد براي تنظيم بازار ماه مبارک رمضان شهرستان اختصاص يافت.

چنگيز فروزان افزود: کالا به وفور در بازار وجود دارد .هيچ گونه افزايش قيمت در ماه مبارک رمضان نداريم و بازار اين ماه مبارک با تمهيدات انديشيده شده تحت کنترل خواهد بود .

به گفته فروزان در صورت گران شدن اقلام اساسي و نياز بازاربرنج با قيمت 2 هزار و 700 تومان ، شکر با قيمت 2 هزار 850 تومان ، مرغ منجمد کيلويي 5 هزار و 700 تومان و گوشت قرمز منجمد هر کيلو 23 هزار تومان عرضه خواهد شد .

وي همچنين يادآور شد 13 بازرس به صورت صبح و عصر و در قالب طرح ضيافت ماه رمضان ، کنترل بازار را بر عهده خواهند داشت . شهروندان هم مي توانند در صورت مشاهده هرگونه گران فروشي ، تخلف و يا کم فروشي با سامانه 124 تماس بگيرند و موارد را براي پيگيري موثر گزارش نمايند.

جعفر رسولي در جلسه تنظيم بازار شهرستان در ماه رمضان با اشاره به اينکه آمل توليد کننده مرغ در کشور است افزود: مرغ و گوشت به اندازه کافي ذخيره شده است و در صورت مشاهده افزايش قيمت و يا نياز بازار با قيمت دولتي عرضه خواهد شد .

رسولي با اشاربه اينکه  شبکه بهداشت کنترل و نظارت دقيق تري بر عرضه گوشت و مواد غذايي در اين ايام داشته باشد خاطر نشان کرد: دغدغه ما عرضه گوشت و مواد غذايي سالم در سفره مردم است . خوشبختانه مشکلي در تامين مرغ و گوشت نداريم اما در توزيع بايستي مديريت جدي صورت گيرد .

وي تاکيد کرد؛  در صورت هرگونه گراني و کمبود آمادگي لازم براي عرضه کالاهاي مورد نياز مردم در ماه مبارک رمضان وجود دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0