انتقام کثیف یک جوان آملی در فضای مجازی!!!
4 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
رئیس پلیس فتای مازندران از شناسایی و دستگیری فردی که در شبکه های اجتماعی موبایلی با سوء استفاده از اعتماد پسری به تصاویر خصوصی مادرش دست یافته و اقدام به انتشار آن کرده بود خبر داد.

کمال آنلاین : حسن محمدنژاد گفت: در پي مراجعه احدي از شهروندان آملی مبنی بر این که شخص یا اشخاصی ناشناس با دسترسي به صفحه شخصی وی در شبکه های اجتماعی، در حال سوء استفاده از آن مي­باشند موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتای آمل قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای مازندران، افزود: ضمن هماهنگی با مرجع قضائی ماموران با بررسي هاي تخصصی و روش هاي فني موفق به شناسایی متهم شدند.

سرهنگ محمدنژاد خاطر نشان کرد: با هماهنگي مقام محترم قضائي متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگير و در اظهارات خود عنوان داشت، در مراوداتی که با شاکی و خانواده وی داشت با سوء استفاده از اعتماد وی، زمان نصب برنامه پیام رسان توسط شاکي کد تاييد 5 رقمی وي را براي خود ارسال و اقدام به سوء استفاده از آن کرده است.

محمدنژاد خاطر نشان کرد: در ادامه گفت: متهم که با سوء استفاده از این اعتماد و به بهانه انتقام از خانواده شاکی به دلیل رد تقاضای ارتباط های ناپسند از سوی مادر وی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی شان در فضای مجازی کرده بود پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس فتا مازندران درخاتمه هشدار داد: از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی و از ذخیر کردن تصاویر خصوصی در گوشی­های هوشمند خودداری کنید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0