طرح نظارت بر بازار ماه رمضان در آمل آغاز شد
2 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت آمل :طرح ویژه نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان با عنوان ضیافت آغاز که تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

مهندس فروزان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل درگفتگو با کمال آنلاین ،اظهار داشت: طرح ویژه نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان با عنوان ضیافت آغاز که تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

وی افزود: امسال اکیپ هایی بر نحوه توزیع، قیمت و کیفیت کالاهای پر مصرف در ماه مبارک رمضان نظارت می‌کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل بیان کرد: بیشترین کالاهای مصرفی در ماه رمضان شامل مواد پروتئینی، شکر، زولبیا و بامیه، خرما، برنج، روغن و حبوبات است که اکیپ ‌های نظارتی بر نحوه توزیع، قیمت و کیفیت این کالاها نظارت می‌کنند.

فروزان خاطرنشان کرد: این طرح با هدف صیانت از حقوق مصرف ‌کنندگان و با رویکرد پیشگیری و پایش مستمر بازار و توجه ویژه به موضوع تأمین و توزیع به هنگام کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در سطح شهرستان آمل اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: رعایت نرخ ‌های مصوب و سود قانونی، نصب برچسب قیمت بر روی تمامی کالاها، صدور فاکتور رسمی در قبال فروش کالا و تداخل صنفی از جمله موارد مورد تاکید در اجرای این طرح است که همه اصناف ملزم به رعایت آن هستند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آمل اضافه کرد: مردم در صورت بروز هرگونه تخلف می‌توانند با مراجعه حضوری به اداره صنعت و معدن و یا با شماره 124 بطور شبانه روزی تماس حاصل کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0