اجرای طرح سی شب سی مسجد همزمان با ماه رمضان در آمل
2 خرداد 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل : این طرح قرار است با همکاری دفتر امام جمعه، اداره اوقاف و امور خیریه، اداره تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شود.

 امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل درگفتگو با کمال آنلاین ،با بیان اینکه طرح سی شب سی مسجد  یکی از مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل می باشد گفت: این طرح قرار است با همکاری دفتر امام جمعه، اداره اوقاف و امور خیریه، اداره تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شود.

وی افزود: قرار شد که هر شب محافل انسی با قرآن در مسجد و تکایای مختلف به صرف افطاری ساده برگزار شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل ادامه داد: قرآن، سفره نعمت الهی است که همه نیازهای دنیا و آخرت و ظاهر و باطن انسان به بهترین صورت ممکن، برای سفره چیده شده است.

امیر نیا تاکید کرد: قرآن کتاب رمضان و ره آورد ماه خدا است و کتاب زندگی سازی که ارمغان این ماه بزرگ برای بندگان صالح خدا به شمار می رود.

وی تصریح کرد: عاشقان خدا با تلاوت آیات روحبخش قرآنی، سرود عشق را سر می دهند، شبستان تنگ و تاریک زندگی بوسیله قرآن مجید، نورانی و نشاط انگیز می شود.

وی گفت: طرح سی شب سی مسجد در ماه مبارک رمضان در مساجدی مانند  مسجد امام حسین، اسک ، لاله های زهرایی ، حسینیه سید حسن ولی، 18 تن رزکه ، مسجد امام خمینی ، هدایت ، ثارالله ، مصلی قدس ، حرم مطهر امامزاده ابراهیم ، امام زاده عبدالله ، ناصرالحق ، حسینیه آل طاها ، چهارده معصوم و دیگر اماکن مذهبی برگزار می شود.

وی یادآورشد: در این طرح با اهداف و رویکردهایی چون  رمضان و شعر آیینی ، رمضان و خدمت صادقانه ، رمضان و عتبات عالیه ، رمضان و بسیج ، رمضان و نونهالان تصویرگر ، رمضان و اکرام ، رمضان و مدافعان حرم ، رمضان و کتابت وحی ، رمضان در روستا ، رمضان و روایات وحیانی ، رمضان و بصیرت بخشی ، رمضان و جلوه های ایثار ، گلریزان و دیگر امور دنبال خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0