مدیر فروشگاه هایپرمی اکسین آمل در گفتگو با کمال آنلاین:
30 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 1
آمده ایم تا به مردم خدمت کنیم / فروش 85 درصدی تولیدات داخلی/ چشم انداز ایجاد 100 شعبه دیگر در کشور

مهندس بهرام قلیزاده  مدیریت هایپرمی اکسین شمال آمل در گفتگو با کمال آنلاین با بیان اینکه هدف از ایجاد فروشگاه هایپرمی در مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال بخاطر خدمت رسانی به مردم خوب آمل می باشد گفت: هدف ازتاسیس شرکت بازرگانی سامان اندیشان امرتات(برندهایپرمی)خدمات رسانی به مردم ارزشمندوبزرگوارکشورعزیزمان وایجاداشتغال بودوهمیشه خواهدبود.

وی افزود : خداوندراشاکریم که اولین شعبه فروشگاه هایپرمی درسال۱۳۹۱درتهران شهرک اکباتان مجتمع تجاری مگامال در۷هزارمترمربع بابیش از۴۵هزارآیتم کالایی ازبهترین برندهای داخلی وخارجی  وبیش از۱۰۰۰تامین کننده وتولیدکننده خوب کشورعزیزمان وبابیش از۶۰۰نفرهمکاربه صورت مستقیم شروع به کارکرد.

شعبه آمل چهاردهمین شعبه در کشور می باشد

مدیر فروشگاه هایپرمی اکسین آمل با بیان اینکه شعبه آمل چهاردهمین شعبه در کشور می باشد عنوان داشت: به خاطراستقبال واعتمادمشتریان وفادارمان شرکت رامصمم کردتاتعدادشعبات راافزایش دهدتاعلاوه خدمات رسانی بشتروبهتربه مشتریان،گام مهمی دراشتغال زائی به وجودآورد وچشم انداز ما این است که بتوانیم 100 شعبه دیگر در کشور ایجاد کنیم که درحدود 30 هزار اشتغالزایی را بهمراه خواهد داشت تا بتوانیم ضمن دادن خدمات ویژه به تمام نقاط کشور درکنار آن بتوانیم اشتغالزابی خوبی را بوجود آوریم و درحال حاضر نزدیک به 4 هزار نفر نیروی انسانی در سازمان مشغول به کار هستند.

قلی زاده با اشاره به اینکه خدماتی که به مردم می دهیم چیزی بالای 45 هزار آیتم کالائی در فروشگاه ما در حال عرضه می باشد گفت: ما از بهترین برندهای داخلی وتا حدودی از برندهای خوب خارجی در فضای فروش مان استفاده کردیم که مشتری با هر سلیقه و علاقه ای که وارد فضای فروشگاهی می شود بتواند با دست پر از این فضا خارج شود و پکیج ما کامل است و مشتری هرگونه خریدی که نیاز داشته باشد می تواند در فروشگاههای زنجیره ای هایپرمی خریداری کند و هم صرفه جویی در وقت و هم در انرژی زمانی که گذاشته می شود است.

وی تاکید کرد: هایپرمی اکسین شمال درکیلومتر۴جاده هرازبه منظورارائه خدمات ویژه تربه مردم بزرگوارشمال ومسافران عزیزکه به عنوان مهمان واردشمال کشورمی شونددرفضایی نزدیک به۵هزارمترمربع وبارائه بیش از۳۰هزارآیتم کالایی تا۴۵درصدتخفیف ازبهترین برندهای داخلی و خارجی وبرای همایت ازتولیدکننده داخلی باهمکاری بیش از۱۰۰۰تولیدکننده خوب کشورمان به عنوان تامین کننده کالا وراه اندازی وافتتاح بهترین برندهای نان وشیرینی وغرفه کترینگ(غذای گرم)غرفه پروتینی(گوشت ومرغ وماهی تازه)غرفه آجیل وخشکبار،غرفه باغلوا،غرفه عسل ومیوه واشتغال زائی بیش ازچندصدنفربه صورت مستقیم،شروع به کارنموده است.

بخاطر اینکه احساس قلبی داریم آمدیم به مردم خدمت کنیم

 مدیر فروشگاه هایپرمی اکسین آمل یادآورشد:  در کنارآن توانستیم هافر و تخفیفات لازم را   مشتری قرار دهیم و تخفیفاتی که در کالاها در سبد مشتری قرار دادیم در هیچ فروشگاههای زنجیره ای دیده نمی شود و بخاطر اینکه احساس قلبی داریم آمدیم به مردم خدمت کنیم چرا که اعتقاد داریم خدمت گذاران مردم هستیم.

قلی زاده میانگین 20 درصد در سبد مشتری هافر گذاشته شده است را اعلام و اضافه کرد: در یک سبد بین 5 تا 45 درصد تخفیف عرضه می شود و مشتری با هرگونه توان مالی که داشته باشد می تواند خرید کند و مشتریانی که از توانمندی کمتری برخوردار هستند شرایط ویژه تری دیده شده تا کالای خوبی را دریافت کنند.

دادن کارت هدیه باشگاه مشتریان

 وی یکی از خدمات ویژه در فروشگاه هایپرمی را دادن کارت هدیه باشگاه مشتریان است عنوان کرد و بیان داشت: کسانی که عضو باشگاه مشتریان می شوند علاوه بر برخورداری از تمام تخفیفات در سطح فروش و پای صندوق که به مشتری داده خواهد شد 2 و یا  3 درصد تخفیف مازاد به میزان میانگین فروش به آنها تعلق خواهد گرفت.

وی عنوان داشت: در کنار آن طرح های انگیزه ای خوبی برای مشترین درنظر گرفته شده است و برای کسانی که عضو باشگاه مشتریان هستند قرعه کشی اتفاق خواهد افتاد که هدایایی به مشتریان داده خواهد شد که بسیار بالا است و ارزش ریالی خوبی دارد.

وی همچنین از فروش ویژه به مشتریان با دادن پیامک اطلاع رسانی می شود که مشتری بتواند راحت تر تصمیم بگیرد تا خرید بهتر داشته باشد.

مدیر فروشگاه هایپرمی اکسین آمل یکی از مزیت های کارت مشتریان را فقط برای دادن تخفیف و جشنها نمی باشد گفت و یادآورشد: بلکه فراتر عمل کردیم که خدمات را ویژه تر به مشتریان بدهیم و با مراکز رفاهی و تفریحی ، رستوران ها ، استخرها ، بیمارستان ها وکلینیک ها رایزنی شده تا مشتری ما وارد این  فضاها شدند با ارائه کارت مشتریان تخفیفات ویژه ای استفاده خواهند کرد .

برای شهر آمل برنامه های خوبی داریم

قلی زاده با بیان اینکه شهر آمل دارای ظرفیت های ویژه و بالقوه ای است که جای کار وجود دارد گفت: برای شهر آمل برنامه های خوبی داریم چرا که ما خودمان اصالتا مازندرانی و مدیون مازندران می دانیم و علاقه خاصی به شهر آمل داریم که از شهرهای قدیمی و دارای مردم بسیار با اصالت وفهیم است که ما را مصمم کرد تا در این شهرستان خدمات ویژه تری را برای مردم خوب شهرمان ببینیم.

وی اشاره کرد: درحال حاضر در هایپرمی آمل نزدیک به 300 نفر نیروی انسانی مشغول به کار هستند و به میزانی استقبال مردم از خرید داشته باشند ظرفیت این فروشگاه تا 500 نفر نیروی انسانی قابل افزایش می باشد که به مرور زمان و براساس حجم فروش برتعداد نیروی انسانی اضافه خواهد شد.

وی یکی از اهداف فروشگاههای زنجیره ای هایپرمی در کشور را حمایت از تولید کنندگان عنوان نمود وگفت: باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درجهت حمایت از تولید داخلی که ما هم موظف به اجرای فرمان ایشان هستیم هرچه بتوانیم تولید داخلی را حمایت کنیم به نفع مملکت و مردم می باشد که کارآفرینی در جامعه بوجود خواهد آمد و جوانان بیکار نخواهند شد.

بالای 85 درصد فروش محصولات ما از تولیدات داخلی و بهترین برند می باشد

مدیر فروشگاه هایپرمی اکسین آمل  افزود: ما یک وظیفه و دینی به همه سرمایه گذاران داریم که تولید کنندگان جامعه هستند و بالای 85 درصد فروش محصولات ما از تولیدات داخلی و بهترین برند می باشد که با بالای 1200 تولید کننده داخلی مشغول به کار هستیم.

قلی زاده اضافه کرد: بخاطر اینکه به مردم خودمان خدمات خوبی بدهیم از تولید کننده هایی استفاده کردیم که کیفیت لازمه را در تولید خودشان لحاظ کرده باشند و بهترین برندها را جمع کردیم تا خدمات خوبی را بهمردم دهیم و 15 درصد کالاها خارجی می باشد که حق انتخاب را باید به مشتری بدهیم و احترام بگذاریم.

 وی تاکید کرد: آرزوی قلبی ما است که تولید کنندگان به مرحله ای برسند دیگر نیاز به کالاهای خارجی نداشته باشیم و 15 درصد را از سبد خرید مشتریان حذف کنیم.

وی همچنین از شرکا و سرمایه گذاران بخش صنعت مسکن و ساختمانی و از جناب آقای دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل مجموعه هلدینگ اکسین که انسانی متواضع و با تعصب آملی هستتد و در شهر آمل سرمایه گذاری خوبی را انجام دادند جای تقدیر و تشکر دارد و انتظارداریم که مردم خوب و فهیم شهرمان هم حامی سرمایه گذاران خوب باشند که بتوانند دوستان ما را مصمم تر در ارائه خدمات ویژه به مردم کنند.

همه کارکنان شرکت جزو مجموعه و بازوی اجرائی شرکت هستند

مدیر فروشگاه هایپرمی اکسین آمل ضمن قدردانی از توجه خاص جناب مهندس منصورعالی پورمدیرعامل محترم فروشگاه زنجیره ای هایپرمی به عنوان کارافرینان برترنسبت به مجموعه شرکت گفت: ایشان اعتقاد راسخ دارند که همه کارکنان شرکت جزو مجموعه و بازوی اجرائی شرکت هستند که در بدو ورود بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی می شوند و با توافق هیئت مدیره قرار شد درپایان هر سال 15 درصد سود خالص شرکت برای تشویق کارکنان بین این همکاران توزیع شود.

قلی زاده در پایان از همه کسانی که اعتماد کردند تا این مجموعه در سیتی سنتراکسین راه اندازی شود قدردانی نمود واعلام کرد: ما آمده ایم تا به مردم خدمت کنیم  و در راه خدمت رسانی شاید نواقصی وجود داشته باشد ما را راهنمایی کنند.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. زهرا

    زهرا

    سلام من از شما درخواست کمک دارم