پیام مدیرمسئول پایگاه خبری کمال آنلاین به 9 عضو منتخب شورای اسلامی شهر آمل
30 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
حدود بیش از 70 درصد از منتخبین شورای اسلامی شهر آمل از حمایت های مجموعه پایگاه خبری کمال آنلاین برخوردار بودند که امیدواریم نتیجه زحمات ما و دیگر عزیزان را صرف خدمت صادقانه و خالصانه به مردم عزیز شهرمان کنید.


بسم الله الرحمن الرحیم

⏪ مردم شریف و همیشه در صحنه دیار علویان و هزارسنگر آمل این بار همانند آحاد مردم ایران اسلامی توانستند حماسه حضور دیگری خلق کنند.

⏪ پیروزی در انتخابات را خدمت دوستان عزیز منتخب شورای اسلامی شهر آمل تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم بتوانید در راستای تحقق اهداف و برنامه هایتان موفق و سربلند باشید و خدمت به مردم را سرلوحه امور خود قرار دهید.

⏪ همه باید بدانیم و باور کنیم اول راه هستیم که ضرورت دارد دست در دست هم دهیم و آملی آباد و توسعه یافته داشته باشیم تا شهرمان نگین شهرهای مازندران شود.

⏪ نیازسنجی مشکلات موجود شهر و تلاش برای رفع آن در کنار بهره گیری از همه ظرفیت های شهری نیازی اساسی است که باید مورد توجه قرار گیرد و به زیرساخت های توسعه فرهنگی، عمرانی، ورزشی و دیگر امور توجه شود.

⏪ مردم و رسانه ها از آغاز دوره جدید شورای اسلامی شهر آمل با چشمان تیزبین و فهم بالای خود شما را رصد خواهند کرد و در انتخاب های آینده شان مورد توجه قرار می دهند که در انتخابات 29 اردیبهشت 96 شاهد بودیم شهروندان دیار علویان آمل بر سر منافع خود با احدی تعارفی ندارند.

⏪ در پایان ابراز مسرت می کنیم حدود بیش از 70 درصد از منتخبین شورای اسلامی شهر آمل از حمایت های مجموعه پایگاه خبری کمال آنلاین برخوردار بودند که امیدواریم نتیجه زحمات ما و دیگر عزیزان را صرف خدمت صادقانه و خالصانه به مردم عزیز شهرمان کنید.

باتشکر
عبدالرضا عزیزکمالی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0