جشن گلریزان انجمن معلولان توانای آمل برگزار شد + عکس
26 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل : مردم به کسانی رای دهند که برخواسته از مردم باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در جشن گلریزان انجمن معلولان توانای شهرستان آمل با بیان اینکه توانمندی معلولین سبب شد که در کار و تلاش با جدیت ورود پیدا کنند، گفت: ضرورت دارد از نگاه کرامت نه از روی ترحم به این معلولین نگاه ویژه ای داشته باشیم.

 وی افزود: این عزیزان در پیشگاه خداوند متعال عزیز هستند که نگاه محبت آمیز به معلولین چندین برابر عبادت ما در نماز و رفتن به حج است که رضایتمندی خداوند متعال را در پی خواهد داشت.

 حجت الاسلام مرتضوی با قدردانی از توجه خاص خیرین به این قشر جامعه عنوان داشت: بیاییم در شهر آمل دست به دست هم دهیم و به دور از هرگونه مسائل اداری مشکلات این عزیزان را حل کنیم.

 امام جمعه آمل اظهارداشت: همه در پیشگاه خداوند منان تکلیف داریم و باید خود را روزی در کنار آنها قرار دهیم که اگر روزی دچار چنین معلولیتی بودیم چه انتظاری داشتیم که به ما محبت و احسان کنند.

 حجت الاسلام مرتضوی با تاکید بر اینکه مدیران نظام و دولتمردان باید در دستگیری نیازمندان همانند حضرت علی(ع) رفتار کنند، اظهارداشت: نکند که خدایی ناکرده در نظام اسلامی مدیریتی داشته باشیم و بجای رسیدگی به نیازمندان به دنبال تجملات و داشتن خانه های آنچنانی باشیم.

 وی با اشاره به نزدیک شدن زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: مردم به کسانی رای دهند که برخواسته از مردم باشند.

 حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: ما مرد عمل و میدان دار می خواهیم که درد آشنا باشد و به حرفی که زده جامعه عمل بپوشاند.

 امام جمعه آمل با بیان اینکه بیش از 5 درصد منابع دنیا را در اختیار داریم ، افزود: باید ببینیم در مقابل داشتن چنین منابعی برای مردم چه کردیم و در مقابل افرادی رانت خوار و فربه شدند و عده ای روز به روز بیچاره تر می شوند.

 وی با انتقاد از عملکرد بانکها در کشور تصریح کرد: بانکهای ما بجای اسلامی بودن فقط به دنبال رباخواری هستند که خون مردم را در شیشه ریختند و عده ای نیز حقوق های نجومی و پاداش های میلیونی دریافت می کنند.

 حجت الاسلام مرتضوی با اشاره به اینکه متاسفانه بانکها بجای دستگیری از مردم با نرخ های سود سرسام آور به دنبال فربه کردن خود هستند، گفت: بانکها تنها به دنبال پرکردن جیب های خود هستند.

 امام جمعه آمل تصریح کرد: چه دلیلی دارد جوانان برای گرفتن وام ازدواج سالها در نوبت باشند اما وام صفر درصد به دختر رییس بانک می دهند که چنین اتفاقی در کجای حکومت اسلامی و بانکداری اسلامی قرار دارد.

 وی اظهارداشت: نیاز است با داشتن منایع غنی در کشور دست مردم را بگیریم و به دهک های پایین جامعه توجه داشته باشیم و نیروی های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را به سمت تولید و اشتغال هدایت کنیم.

 امام جمعه آمل داد: همه ما سربلندی ایران اسلامی را می خواهیم که ضرورت دارد با انتخاب افراد اصلح آینده شهر و کشورمان را به درستی بسازیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0