حسن عباسی در همایش تراز انقلاب اسلامی در آمل چه گفت؟
26 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
عباسی بیان داشت: آقای جلیلی در آغاز راه بزرگوارانه کنار رفتند و آقای قالیباف نیز در اوج اقبال عمومی استعفا از انتخابات دادند تا به نفع تغییر و مردم باشد و این روحیه انسان مجاهد را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، حسن عباسی، رییس مرکز بررسی های دکترینال در اجتماع بزرگ نیروهای انقلابی شهرستان آمل که با عنوان دولت تراز انقلاب اسلامی در مسجد امام رضا(ع) آمل برگزار شد اظهارداشت: اقدام استعفای آقای قالیباف از انتخابات ریاست جمهوری شجاعانه و انقلابی بود.
وی تصریح کرد: 4 درصدی ها فکر نمی کردند آقای قالیباف با رای بالایی که داشت از صحنه انتخابات کنار بروند اما شاهد اقدام ارزشمند ایشان بودیم.
عباسی بیان داشت: آقای جلیلی در آغاز راه بزرگوارانه کنار رفتند و آقای قالیباف نیز در اوج اقبال عمومی استعفا از انتخابات دادند تا به نفع تغییر و مردم باشد و این روحیه انسان مجاهد را نشان می دهد.
رییس مرکز بررسی های دکترینال ادامه داد: آقای قالیباف وجهی از تقوای سیاسی را نشان دادند تا حرکت اصلی به خوبی پیش رود که امیدواریم این اقدام زمینه ای شود تا مردم اقبال عمومی بالایی به آقای رییسی برای ریاست جمهوری داشته باشند.
وی تصریح کرد: 39 سال از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد که در تاریخ انبیای الهی و ائمه معصومین(ع) هیچ کدام از این عزیزان چنین زمانی را برای ترویج دین نداشتند.
عباسی افزود: مردم ما در طول این سال ها همه فتنه ها را پشت سر گذاشتند و سازوکار نهضت شیعی را ترویج دادند که امروز نظام اسلامی ما در جایگاه ارزنده ای قرار دارد.
رییس مرکز بررسی های دکترینال ادامه داد: برای نخستین بار است که 39 سال حکومتی دینی دوام آورده و روز به روز شکوفاتر شده و در مسیر اقتدار و عظمت قرار دارد.
وی تصریح کرد: امام زمان(عج) در میان ما هستند اما منتظر آمدن این وجود نورانی نیستیم و در مرحله منفعل بودن به سر می بریم که نباید اینگونه باشد.
عباسی افزود: عده ای مومن بی خاصیت هستند که تنها عبادات دینی را انجام می دهند و به مشکلات و مسائل سیاسی توجهی ندارند و می گویند امام زمان(عج) می آید و درست می کند.
رییس مرکز بررسی های دکترینال اظهارداشت: قرار است ما انسانها آماده شویم و نیاز می رود تغییر در ما ایجاد شود تا امام زمان(عج) ظهور کند اما دین داری خطرناکی به دنبال سیاست زدایی است.
وی ادامه داد: امام زمان(عج) همواره در میان ما است و اگر حزب الله در لبنان می درخشد، در عراق کارهای ارزنده ای صورت می گیرد، انصارالله دارد یمن را مدیریت می کند و در دیگر نقاط نیز اقدامات ارزنده ای صورت می گیرد به برکت این امام بزرگوار است.
عباسی تصریح کرد: ضرورت دارد باور کنیم در ظهور امام زمان(عج) اثر داریم که باید اقدامات لازم را صورت دهیم و انسانهایی فعالانه دارند برای ظهور فعالیت می کنند اما عده ای تنها به دنبال عزاداری و عبادات دینی هستند که این نمی شود.
رییس مرکز بررسی های دکترینال افزود: دولت ترازی که انقلابی به نام جمهوری اسلامی داریم به برکت امام معصوم است که دارند نهضت ما را جلو می برد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0