هیچ یک از اقوام خود را وارد مجموعه شهرداری نکردم / مرکز مطالعات شهری راه اندازی می شود
26 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
ابراهیم زاده گفت: وظیفه من و امثال من این است پیگیری وضعیت اسفناک زباله شهر آمل، پیگیری رودخانه هراز برای توسعه گردشگری و پیگیری شهر کهن آمل و دیگر امور را داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، خسرو ابراهیم زاده ، نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل و کاندیدای پنجمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر آمل در اجتماع بزرگ حامیان که در ستاد مرکزی انتخابات وی برگزار شد گفت: در دوره گذشته اینجانب را برای پارلمان شهری انتخاب کردید و در آیین تجلیلی که دوستان یک هفته پس از انتخابات گرفتند یک عهدی با مردم بستم تا صادقانه برای مردم خدمت کنم و در کنار مردم و با مردم باشم.
وی تصریح کرد: یک قولی به مردم دادم که هیچ یک از اقوام خود را در مجموعه شهرداری وارد نکنم و امروز بعد از 4 سال خوشحال هستم که از این آزمون هم سربلند بیرون آمدم و بسیاری از دوستان برای ما سنگ تمام گذاشتند ناراحت  بودند چرا بنده برای آنان کاری نگرفتم که باید بگویم به خدا وظیفه شورا این نیست و وظیفه من دفاع از شهر آمل است.
ابراهیم زاده ادامه داد: وظیفه من و امثال من این است پیگیری وضعیت اسفناک زباله شهر آمل، پیگیری رودخانه هراز برای توسعه گردشگری و پیگیری شهر کهن آمل و دیگر امور را داشته باشیم.
کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر آمل افزود: با تمام تلاش ها سنگ بنای اولیه ایجاد مرکز مطالعات شهری با حضور همکاران و مشاوران زده شد و این قول را می دهم اگر افتخار خادمی شما را داشته باشم عهد ببندم تا مرکز مطالعات شهری را به دو حوزه جوان و باتجربه ها داشته باشیم تا بتوانیم از پتانسیل ها استفاده کنیم.
وی ادامه داد: آرزوی من روزی است تا شهر عزیز آمل نگین شهرهای استان مازندران باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0