دریافت کارت ملی هوشمند در آمل و دغدغه هایی که باید مسئولان رفع کنند!!!
23 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
دریافت کارت ملی هوشمند در آمل دغدغه هایی دارد که نیاز است مسئولان زمینه رفع آن را فراهم کنند تا همشهریان عزیز ما با سهولت بیشتری کارهای خود را در این حوزه صورت دهند.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، دریافت کارت ملی هوشمند در آمل دغدغه هایی دارد که نیاز است مسئولان زمینه رفع آن را فراهم کنند تا همشهریان عزیز ما با سهولت بیشتری کارهای خود را در این حوزه صورت دهند.

یکی از همشهریان آملی دلنوشته ای در این خصوص نوشته است که بدین شرح می باشد:

اینجانب سه بار به اداره پست مرکزی شهرستان محل زندگی ام  برای تحویل کارت ملی هوشمند مراجعه نمودم – هر دفعه جمعیت زیادی را در قسمت انتظار ، راه پله و محوطه بیرون اداره پست درحالت انتظار دیدم و برگشت نمودم.

سوال: همانطور که برای پذیرش ، عکس گرفتن ، انگشت نگاری و ... متقاضیان را بصورت اینترنتی و کاملا" اختیاری  به دفاتر مختلف خدمات ارتباطی  و ... سوق دادند آیا نمیشد که کارت ملی هوشمند را بمانند خیلی از مدارک و کارت های مهم به نشانی پستی افراد پست  کرده یا در همان دفاتر پذیرش شده تحویل می دادند ؟

ضمنا"  موقع تحویل گرفتن کارت ها دیدم که در صف های طولانی  مجددا" باز از همه متقاضیان انگشت نگاری می کنند...

این حقیر بعنوان یک شهروند پیشنهاد می کنم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری " اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال "  نام گذاری شده ؛ مسئولان ذیصلاح این امر در سطوح شهرستانی ، استانی و کشوری راهکارهایی اتخاذ نمایند که با شعار سال منافات نداشته ، منجر به اتلاف وقت و بیکاری این ملت همیشه درصحنه  نگردد.

با احترام- کریم ذبیحی یکی از شهروندان آملی- 21اردیبهشت 1396

امید است مسئولان همواره به دنبال اتخاذ راهکارهایی درخصوص آسایش و راحتی مردم عزیز باشند که امیدواریم محقق شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0