همایش استانی کتابت وحی در آمل برگزار می شود
23 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل گفت: با توجه به اینکه چند سالی این همایش از حالت استانی درآمده امسال سعی داریم این برنامه معنوی را دوباره در آمل به صورت استانی برگزار کنیم.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، امیر امیرنیا در دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان: برای دبیرخانه کتابت وحی اتاقی در ساختمان ارشاد در نظر گرفته شد که با تثبیت این دبیرخانه این اتاق فعالیت خود را آغاز می‌کند.

وی با اشاره به اعیاد شعبانیه افزود: به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و میلاد امام زمان(عج) در روز جمعه جشن میلاد در آمفی‌تئاتر این نهاد به اجرا درمی‌آید.

امیرنیا با بیان اینکه با توجه به فوت مدیر حوزه علمیه ابوالحسن امیرالمومنین(ع) حجت‌الاسلام موسوی تصریح کرد: حجت‌الاسلام موسوی از فضلا و اساتید حوزه علمیه ابوالحسن امیرالمومنین(ع) مسجد جامع این شهرستان بوده که برای شاگران طلاب زحمات بسیاری کشیدند.

وی با اعلام اینکه در ماه مبارک رمضان امسال مطابق سال‌های گذشته همایش کتابت وحی به اجرا در می‌آید، یادآور شد: با توجه به اینکه چند سالی این همایش از حالت استانی درآمده امسال سعی داریم این برنامه معنوی را دوباره در آمل به صورت استانی برگزار کنیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آمل با بیان اینکه در کنار آن نمایشگاه‌های علوم قرآنی و کتاب قرآنی برپا می‌شود تا به شناساندن و آشنائیت جوانان به این معجزه الهی کمک به‌سزایی کند، خاطرنشان کرد: در کنار اینکه معرفی کتاب‌های قرآنی و اسلامی از سوی نشر اسراء دستور کار قرار می‌گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0