پیروزی دوباره استقلال برابر التعاون/آبی‌ها حریف العین امارات شدند
20 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
تیم فوتبال استقلال آخرین بازی خود در مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را برابر التعاون عربستان برگزار کرد و مقابل این تیم به پیروزی ۲ بر یک دست یافت تا بعنوان تیم دوم گروه A صعود کند.

تیم فوتبال استقلال سه شنبه شب در آخرین بازی خود در گروه A رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به مصاف التعاون عربستان رفت و برابر این تیم به برتری ۲ بر یک دست پیدا کرد. با این نتیجه استقلال بعنوان تیم دوم این گروه به مرحله حذفی صعود کرد و حریف العین امارات شد.

نیمه نخست این بازی با تساوی یک بر یک پایان یافت. در این نیمه ابتدا تیم استقلال با گل دقیقه ۱۹ جابر انصاری از حریف خود پیش افتاد اما بعد از آن میانه میدان را به حریف واگذار کرد و در دقیقه ۳۶ السیاری از روی یک ضربه کاشته (دو ضرب) درون محوطه جریمه استقلال دروازه رحمتی را گشود.

در وقت اول این بازی علی قربانی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد تا دو اخطاره شده و بازی بعدی آبی ها را در مرحله حذفی از دست بدهد.

نیمه دوم هم با بازی برتر التعاون شروع شد و منصوریان برای تغییر وضعیت دو تغییر زودهنگام انجام داد. وی محسن کریمی و فرشید باقری را به ترتیب جایگزین جابر انصاری و امید ابراهیمی کرد. در دقیقه ۶۸ بازی استقلال خوش شانس بود که گل دوم را دریافت نکرد. ضربه کاشته بازیکن عربستانی به تیر افقی دروازه رحمتی اصابت کرد و به درون دروازه نرفت.

استقلال در دقیقه ۷۶ به گل دوم دست یافت. فرار کاوه رضایی و ضربه دقیق او گل دوم آبی ها را بدنبال داشت. در دقیقه ۸۰ تکل رحمتی روی مهاجم حریف می توانست پنالتی باشد اما داور سریلانکایی این اتفاق را نادیده گرفت. در آخرین لحظات بازی نیز رحمتی با دو واکنش متوالی دروازه آبی ها را بسته نگه داشت تا استقلال برتری ۲ بر صفر خود را حفظ کند.

استقلال با این برد یازده امتیازی شد و در رده دوم جدول این گروه باقی ماند تا در مرحله حذفی این مسابقات حریف العین امارات شود.

در بازی همزمان این گروه تیم الاهلی امارات در زمین خود به مصاف لوکوموتیو تاشکند رفت و این تیم را ۴ بر صفر شکست داد. الاهلی با این برد یازده امتیازی شد و بعنوان صدرنشین به مرحله بعدی صعود کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0