مسئولان نسبت به پیگیری مطالبات و نیازهای مردم بی‌تفاوت نیستند
20 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل :مردم سرمایه ما هستند و ما در کنار هم و در برقراری روابط درست کاری از فرمایشات ائمه اطهار و مقام معظم رهبری است که می توانیم گامی موثر برای تامین نیازهای این مردم عزیز برداریم .

. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : خسرو ابراهیم زاده نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل  با اتفاق شهردار آمل درجریان بازدید از پروژه های با بیان اینکه با توجه به تلاش شهردار و پرسنل خدوم شهرداری و سازمان های وابسته در زمینه عمران و آبادانی شهر آمل تحولات بسیار خوب و عظیمی در این دوره از شورا رخ داده است گفت : از شهردار آمل تشکر می کنیم در این شرایط رکودی که بر کشور حاکم است، تملک و تعریض ۱۴ واحد تجاری و اجرای پروژه های عمرانی از جمله تعریض خیابان ۲۴ متری منتهی به اداره راه و شهرسازی و اجرای همسطح سازی پیاده رو حد فاصل میدان میرحیدر آملی تا میدان هزارسنگر در حال انجام است.

نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن اظهار امیدواری نسبت به اجرای سریع این پروژه ها در کوتاه ترین زمان ممکن به منظور استفاده مردم، هدف شورا و شهرداری را رضایت مندی شهروندان بیان کرد و گفت : امید است با بهره برداری کامل از پروژه های مذکور ، موجبات رضایت مندی و آسایش شهروندان فراهم شود و با این اقدامات مشکلات موجود در زمینه تردد و عبور و مرور مردم مرتفع گردد .

وی خاطرنشان کرد : مردم سرمایه ما هستند و ما در کنار هم و در برقراری روابط درست کاری از فرمایشات ائمه اطهار و مقام معظم رهبری است که می توانیم گامی موثر برای تامین نیازهای این مردم عزیز برداریم .

ابراهیم زاده با بیان اینکه کم عرض بودن خیابان منتهی به اداره راه و ترابری مشکلاتی را در امر تردد خودروها و ساکنین منطقه ایجاد کرده بود و با پیگیری های اهالی این منطقه اجرای این پروژه در دستور کار قرار گرفت یادآور شد : این امر از سوی شورا و شهرداری با جدیت پیگیری می شود و این امر نشان می دهد مسئولان نسبت به مطالبات و نیازهای مردم بی‌تفاوت نبوده و در راستای مرتفع شدن خواسته های آنها برنامه های ویژه ای را طبق الویت های مشخص در دستور کار خواهند داشت .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این بازدید با اشاره به مشخصات اجرایی پروژه های مذکور گفت : اجرای تعریض خیابان ۲۴ متری منتهی به اداره راه و شهرسازی بطول حدود ۱۰۰۰ متر می باشد که جدول کاری و رفیوژ آن در حال انجام است و پروژه همسطح سازی پیاده روی حد فاصل میدان میرحیدر آملی تا میدان هزارسنگر نیز بطول ۱۸۰۰ متر در دو طرف بلوار می باشد که امیدوارم با همکاری خوب و تعامل شورا و شهرداری هر چه سریع تر به بهره برداری برسد .

وی از حمایت و پشتیبانی شورای اسلامی شهر در اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی شهرداری که نقش بسزایی در تسریع امور داشته است ، قدردانی کرد و افزود : اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری متحد و همدل هستند تا بتوانند آنچه که شایسته مردم بزرگوار این شهر است را رقم بزنند.

شهردار آمل اقدامات عمرانی شهرداری آمل را به خصوص در مناطق محروم، کم نظیر و چشمگیر خواند و افزود : شهرداری آمل در چند سال اخیر پروژه های متعددی را در نقاط مختلف شهر از جمله نقاط محروم اجرا نموده و این نوید را به شهروندان عزیز می دهیم که شهرداری آمل با تمام توان فعالیت های عمرانی و خدماتی را در سطح شهر دنبال می کند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0