باید برای مناظره سوم به کاندیداها تذکر جدی داده شود
18 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 1
نماینده مردم آمل درمجلس، گفت: برخی کاندیداها هیچ پاسخ دقیق و قانع کننده ای به مردم بابت پرسش ها نمی دهند و به بیان موضوعات غیر مرتبط و غیر واقعی می پردازند.

عزت الله یوسفیان ملا در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص اینکه"  برخی کاندیداها به جای پاسخ به پرسش های مردم متاسفانه وارد فضای هیجانی و حتی مسائل غیر مرتبط با سئوال می شوند" بیان داشت: مردم بهترین افراد برای شناسایی کاندیداهای خوب و هستند چرا که می بینند که برخی کاندیداها هیچ پاسخ دقیق و قانع کننده ای به مردم بابت پرسش ها نمی دهند  و به بیان موضوعات غیر مرتبط و غیر واقعی می پردازند.

وی با تاکید بر اینکه کاندیداها باید به سئوالات مردم و خواسته های آنها پاسخ دهند نه اینکه به بیانیه خواندن مشغول باشند و یا اینکه به مسائل و درگیری های دوجانبه و جناحی مشغول شوند، گفت: کاندیداها باید راهکارها و برنامه های خود را برای حل مشکلات اساسی و اصلی کشور مطرح و درصد اصلاح مشکلات برآیند.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات با تاکید بر اینکه باید برای مناظره سوم به کاندیداها تذکر جدی داده شود که خارج از مباحث مورد نظر مسئله ای را مطرح نکنند و از حاشیه ها بپرهیزند، افزود:مردم مطمئنا شاهد این مسائل هستند و به خوبی تشخیص می دهند که کدام کاندیداها مسیر حاشیه ای و غیر مرتبط در پیش گرفته اند و بدون شک در انتخاب فرد مورد نظر خود نیز به آن توجه خواهند داشت.

وی تصریح کرد: نباید اقدامات و کارهای صورت گیرد که مردم در انتخاب خود از فضای عاقلانه و منطقی دور شوند و کاندیداها فضای هیجانی و غیر واقعی را برای انتخاب به مردم با ایجاد فضای حاشیه ای بوجود آورد.

نماینده مردم آمل با بیان اینکه مطمئنا با پرداختن به مسائل حاشیه ای نمی تواند به انتخاب واقعی دست یافت و مشکلات اساسی و اصلی کشور را برطرف کرد، بیان داشت: اجرای مناظرات اشکالات اساسی دارد که باید از سوی برگزار کنندگان آن در مناظره سوم اصلاح شود.

وی ادامه داد: باید اصول، مبانی کلی و اصلی کشور مد نظر قرار بگیرد و برنامه های دقیق و مدون از سوی کاندیداها به محوریت قانون به مردم ارائه گردد./

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. آناهیتا

    آناهیتا

    درود بر آقای دکتر یوسفیان که با دیدگاه فراجناحی شان همیشه به دنبال حق مردم بوده اند و هستند