مردم آگاه تر از این هستند که عده ای بخواهند با تخریب و با فشار به مجموعه شهرداری خواسته های نامشروع خود را تحمیل کنند.
18 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
شهردار آمل : این روز ها متاسفانه شاهد این هستیم که برای جلب آرای کارگران شهرداری آنان را در محفلی گرد هم می آورند و وعده تبدیل وضعیت و استخدام رسمی بلافاصله پس از حضورشان در شورا را می دهند.

کمال آنلاین : مراسم روز کار و کارگر را با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار ، مدیران عامل سازمان ها و معاونان شهرداری  به همراه خانواده کارگران این مجموعه در سالن اریکه آریایی برگزار شد
 احمد امیر سلیمانی شهردار آمل در این مراسم با تشکر از تعصبات سازمانی کارگران شهرداری گفت: کارگران در واقع مزد از دست دادن جوانی خود را می گیرند و ما در قبال کارهای ارزنده آنان شرمنده ایم.
وی با اشاره به اینکه مدیریت شهرداری همیشه سعی در جبران تلاش های مضاعف کارگران عزیز دارد افزود: با توجه به وجود موانع قانونی، شهرداری تا آنجا که امکان داشت از رسیدگی به وضعیت معیشتی کارگران کوتاهی نکرد.
امیر سلیمانی از فرصت طلبی عده ای از کاندیداهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر که اطلاعی از قوانین شورا و شهرداری ندارند انتقاد و تصریح کرد: این روز ها متاسفانه شاهد این هستیم که برای جلب آرای کارگران شهرداری آنان را در محفلی گرد هم می آورند و وعده تبدیل وضعیت و استخدام رسمی بلافاصله پس از حضورشان در شورا را می دهند.
شهردار آمل ادامه داد: کارگران شهرداری قطعاً آگاه تر از آن هستند که فریب وعده های تو خالی برخی از مدعیان را بخورند.
امیر سلیمانی با بیان اینکه دلسوز ترین افراد برای کارگران شهرداری مجموعه مدیریت شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر هستند گفت: کارگران وارسته شهرداری آمل اجازه سوء استفاده فرصت طلبان از آرای پاک خودشان را نخواهند داد.
وی با تاکید بر اینکه تحولات عظیم عمرانی در شهر آمل مدیون تلاش شبانه روزی کارگرانی است که با وجود مشکلات اقتصادی از تعصبات سازمانی خود دست بر نمی دارند خاطر نشان کرد: امروز شهرداری آمل از پاک ترین شهرداری های استان محسوب می شود .
امیرسلیمانی اظهار کرد: ادعا نمی کنیم تخلفی در شهرداری وجود ندارد اما به طور یقین تخلف مهندسی شده ای در مجموعه شهرداری آمل  وجود ندارد چون همه می دانند کسی در شهرداری اگر بخواهد وارد حاشیه ای شود که آبروی مجموعه را لکه دار کند راه برگشتی نخواهد داشت.
وی دلیل تخریب شهرداری آمل در ماه های اخیر را سوء استفاده های سیاسی و تبلیغاتی دانست و گفت: همه مردم می دانند شهرداری چه خدمات گسترده ای را ارائه می کند اما اینکه برخی افراد علیرغم آگاهی از خدمت صادقانه همکاران شهرداری و سازمان های وابسته روند باج خواهی و تخریب را پیش کشیده اند.
شهردار آمل با اشاره به اینکه سوء استفاده کنندگان و تخریب گران وقتی که در قبال تخریب های متعدد خود جواب منفی از سوی مردم دریافت کرده اند شروع به تشویش اذهان عمومی این بار با موضوع حقوق شهردار کرده اندتصریح کرد: مگر می شود در مملکتی که حقوق یک وزیر در ماه به 15 میلیون تومان هم نمی رسد چطور حقوق یک شهردار آن هم در یک شهر زیر 250 هزار نفر جمعیت  به 84 میلیون تومان خواهد رسید.
وی ادامه داد: مردم آگاه تر از این هستند که عده ای بخواهند با تخریب و با فشار به مجموعه شهرداری خواسته های نامشروع خود را تحمیل کنند.
امیر سلیمانی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت خواهیم داشت گفت: امکانات شهرداری آمل که بیت المال محسوب می شود در اختیار هیچ کاندیدایی و ستاد انتخاباتی قرار نمی گیرد.
اسدالله تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم اظهار کرد: به کارگران خود در عرصه شهری افتخار می کنیم.
وی افزود: هر حرکتی که در کشور صورت می گیرد که مایه افتخار و رفاه مردم است ناشی از تلاش کارگران است.
تورنگ به انتخابات پیش رو در ریاست جمهوری و شورا اشاره کرد و گفت: حضور مردم در انتخابات باید با آگاهی باشد زیرا آینده کشور و شهر خود را خودشان تعیین می کنند.
وی تصریح کرد: تعهد ، تخصص ، صداقت و خدمت از دیدگاه هایی است که  مردم در عمل همیشه به آن توجه داشته اند و امیدواریم کاندیداهای شورای اسلامی شهر وعده هایی به مردم دهند که قابلیت اجرایی شدن داشته باشد. 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0