مبارزه با مفاسد اقتصادی به ابزاری برای کوبیدن رقبای سیاسی تبدیل شد
17 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، با اشاره به اینکه زمینه مبارزه واقعی با فساد به معنای واقعی کلمه فراهم شود،گفت:متاسفانه موضوع"مبارزه با مفاسد اقتصادی"به ابزاری برای کوبیدن رقبای سیاسی تبدیل شده است.

 

کمال آنلاین: عزت الله یوسفیان ملا در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: باید زمینه مبارزه واقعی با فساد به معنای واقعی کلمه فراهم شود؛ بنابراین تنها با یک دستگاه نمی توان با فساد در اقتصاد مبارزه کرد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع مبارزه و مجازات با فساد اقتصادی باید وجود داشته باشد، ادامه داد: تنها با اعمال مجازات و اعدام مفسدان، نمی توان با مفاسد اقتصادی مبارزه شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:یکی از دلایل عدم مبارزه مطلوب با فساد اقتصادی در سال های گذشته این است، که برخی از کسانی که باید با فساد اقتصادی مبارزه کنند به نوعی در فساد ذی‌نفع هستند.

یوسفیان ملا گفت: بطور مثال اگر شخصی می خواهد با فساد مبارزه کند اما بستگانش، دارای بدهی کلان به بانک باشند، موضوع مبارزه با فساد برایشان دشوار خواهد شد؛ بنابراین برای مبارزه با فساد اقتصادی باید باور وجود داشته باشد.

وی افزود:متاسفانه موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی به ابزاری برای کوبیدن رقبای سیاسی تبدیل شده است.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات شورای اسلامی، یادآور شد:در صورتیکه مبارزه مفاسد اقتصادی به نتیجه موثر منتهی می شود که مبارزه کنندگان با فساد از اطرافیان خود شروع کنند./ خبرگزاری خانه ملت

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0