نشاط اجتماعی با شعار محقق نمی شود
17 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
بیژن نوباوه ادامه داد: این ملت به جایی رسید تا آینده خود را از طریق انتخابات رقم زند که بزرگترین پیروزی برای ملت ایران اسلامی است و خود اساس برگزاری انتخابات در کشور ما موضوعیت دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : بیژن نوباوه، نماینده مردم تهران در دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی در نشست میزان انقلابی گری که در دانشگاه فرهنگ و هنر آمل برگزار شد اظهارداشت: در فضایی هستیم که خودمان برای زندگی خود تصمیم می گیریم که ارزشمند است.

وی تصریح کرد: امروز وقتی صحبت از انتخابات می شود باید بدانیم در چه فضایی هستیم و 38 سال از انقلاب اسلامی گذشت که تعداد 35 انتخابات برگزار شد و بی سابقه است.

نوباوه ادامه داد: این ملت به جایی رسید تا آینده خود را از طریق انتخابات رقم زند که بزرگترین پیروزی برای ملت ایران اسلامی است و خود اساس برگزاری انتخابات در کشور ما موضوعیت دارد.

نماینده ادوار مجلس افزود: دنیا شعار دموکراسی می دهد اما بیان می کند در انتخابات ایران شرکت نکنید که این تعارض غرب برای خود علتی دارد و دموکراسی که آنها می خواهند تا زمانی است که منافعش برای آنان باشد.

وی بیان داشت: ایران اسلامی رتبه 17 علمی دنیا را دارد که به قدرت والایی دست پیدا کردیم و جنگ غرب با کشورمان به سبب حاکمیت فکری است.

نوباوه با بیان این که انگیزه انتخابات به معنای بزرگترین رشدی است که باید خوشحال باشیم، گفت: ایجاد انحراف در هدف اصلی انقلاب از سوی دشمن انجام می شود که می خواهند اهداف و خواسته های خود را محقق کنند.

نماینده ادوار مجلس تصریح کرد: دشمن به دنبال این است تفکرات آمریکایی را در کشورمان گسترش دهد تا ایجاد تمایل نسبت به آنان صورت گیرد.

وی با اشاره به این که رهبر معظم انقلاب توجه به بهره گیری از ظرفیت های درونی دارند که باید نسبت به آن اهتمام شایسته ای داشته باشیم، ادامه داد: تولیدات داخلی ما خوب است اما به گونه ای بر افکارمان القا کردند تا فکر کنیم ساخته های کشورهای غربی از بهترین ها است.

نوباوه تصریح کرد: متوجه نیستیم اما فرهنگ غلطی در ما ایجاد کردند که ضرورت دارد از فرهنگ بخور و بخواب خارج شده و برای کار و تلاش گام های شایسته ای برداریم.

نماینده ادوار مجلس افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی به مفهوم بهره گیری از ظرفیت های داخلی کشور است تا خودمان تولید داشته باشیم که دستاوردهای ارزنده ای در آن قرار دارد.

وی با بیان این که تحقق نشاط اجتماعی با شعار محقق نمی شود، گفت: نیاز است شرایط ازدواج و اشتغال در کشور فراهم باشد که باید به این سمت حرکت کنیم.

نوباوه تصریح کرد: فرهنگ غلط در کشورمان سبب شده است تا سن ازدواج بالا برود و این ها جنگ فرهنگی است که ضرورت دارد دقت و توجه شایسته ای نسبت به آن صورت گیرد.

نماینده ادوار مجلس با بیان این که هر فردی خدمت کند ماندگار می شود، ادامه داد: خط قرمز ما انقلابی گری و غیر انقلابی گری است  که جامعه باید واقعیات را درک کند و نیاز است حق را بگوییم اگر به ضرر ما باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0