در صلاحیت متخلفان انتخاباتی تجدیدنظر می شود
16 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
عضو هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آمل گفت: اگر هر کدام از نامزدهای انتخاباتی حتی اگر صلاحیتشان هم تائید شده است دچار جرمی شوند ممکن است در تجدیدصلاحیتشان تاثیر داشته و هم از طریق مراجع قضایی با آنان برخورد شود.

عباس اقوامی آملی، عضو هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آمل در گفتگو با پایگاه خبری کمال آنلاین گفت: انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی تحت عنوان داوطلبی خارج از مهلت قانونی تبلیغات ممنوع میباشد و همه نامزدها  باید تابع قانون باشند ، آرامش انتخابات به دو عامل احترام و اجرای مر قانون و حضور مردم وابسته است.

وی تصریح کرد: باعنایت به تذکرات داده شده متاسفانه شاهد تبلیغات زودهنگام کاندیدا ها در فضای مجازی وغیره می باشیم و نامزدهایی که قانون را نادیده می گیرند یقین بدانند با احدی از نامزدها دراین خصوص تعارف نداریم و در صورت ادامه چنین مواردی ( تبلیغات زودهنگام)  متخلفان را به منظور تعقیب قانونی به مقامات  قضایی معرفی خواهیم نمود.

اقوامی ادامه داد: اگر هر کدام از نامزدهای انتخاباتی حتی اگر صلاحیتشان هم تائید شده است دچار جرمی شوند ممکن است  در تجدیدصلاحیتشان تاثیر داشته و هم از طریق مراجع قضایی با آنان برخورد شود.

وی بیان داشت: شهرداری‌ها موظفند با استفاده از امکانات لازم ، نسبت به امحای چنین مواردی اقدام نمایند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0