تجلیل از معلم پیشکسوت ورزش و جانبازورزشکار شهرستان آمل
16 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : ناصر نصری‌شاهاندشت رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل به همراه تعدادی از مربیان و پیشکسوتان ورزشی به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و روز جانباز از خسرو اباذری پیشکسوت فرهنگی ورزش این شهرستان و مسعود فلاح پیشکسوت جانباز هشت سال دفاع مقدس دیدار کرده و با هدایایی از خدمات ارزنده آنها قدردانی کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل اظهار کرد: معلمان فرهنگ‌سازان جامعه هستند و توجه به آنها باعث می‌شود تا جامعه‌ای پویا، علمی و توانمند داشته باشیم.

نصری‌شاهاندشت با اعلام اینکه قهرمانان واقعی جامعه شهدا و ایثارگران هستند، تصریح کرد: تجلیل از مقام والای جانبازان و رزمندگان به نسل آینده می‌آموزد تا از چه افرادی الگوبرداری کرده و امنیت، آسایش و اقتدار کشورمان را مرهون چه افرادی بدانند.

وی با اشاره به اینکه این شهرستان در عرصه ورزش قهرمانی و همگانی سرآمد است، یادآور شد: 54 تیم طی سال گذشته از آمل در لیگ‌های استانی شرکت کردند و 116 تیم در لیگ‌های کشوری به میدان رفتند.

وی با اشاره به حضور هفت تیم از آمل در مسابقات بین‌المللی داخل کشور، دو تیم به مسابقات بین‌المللی خارج کشور و شرکت 99 داور به مسابقات استانی و کشوری، بیان کرد: ورزشکاران این شهرستان در 63 اردوی استانی شرکت داشته و توانستیم میزبانی از 6 اردوی تیم‌های ملی را داشته باشیم.

وی با اشاره به برگزاری 310 جلسه شهرستانی، 32 میزبانی از جلسات استانی و 16 مورد واگذاری امکان ورزشی به بخش خصوصی از محل ماده 88، تصریح کرد: 33 مراسم تجلیل از قهرمانان، مدال‌آوران و پیشکسوتان در رشته‌های مختلف توسط هیأت‌های ورزشی شهرستان طی سال گذشته برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با اعلام اینکه 9 هزار و 479 ورزشکار سازمان‌یافته مرد و 3 هزار و 601 ورزشکار سازمان‌یافته زن در آمل مشغول به ورزش هستند، یادآور شد: در مجموع 13 هزار و 81 ورزشکار سازمان‌یافته در این شهرستان به صورت حرفه‌ای تمرین دارند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0