همایش بزرگداشت مقام معلم شهرستان آمل برگزارشد+عکس
16 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 1
نماینده مردم آمل درمجلس : در وزارت آموزش وپرورش میلیون‌ها نیرو در حال خدمت هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : با حضور  ائمه جمعه آمل و دابوو دشت سر ، نماینده مردم آمل در مجلس ، معاونین اداره کل آموزش و پرورش مازندران ، معاون فرماندار ، شهردار ، جمعی از مسئولین و فرماندهان نیروی انتظامی ، سپاه و بسیج ، مدیران ، نماینده معلمان مدارس و معلمان منتخب برگزار و از معلمان برتر کشوری ، استانی و شهرستانی تجلیل بعمل آمد .

  حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی در سخنانی ضمن تبریک هفته معلم گفت : علی رغم اینکه معلمین در عرصه های مختلف انقلاب سهم مؤثر وتعیین کننده ای داشته و دارند و در دوران دفاع مقدس نیز حماسه های ماندگاری بجا گذاشته و در عرصه های اجتماعی حضور فعالی دارند ، متأسفانه آنطور که باید دیده نشده و مورد توجه واقع نشده اند و مقامشان مورد تکریم واقع نشده است ، که انشاء الله به این مهم توجه شود .

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس بابیان اینکه بعضی از وزارت خانه‌ها کمتر از ۲ هزار نفر نیرو دارند افزود: در وزارت آموزش وپرورش میلیون‌ها نیرو در حال خدمت هستند.

وی اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه مصوباتی در خصوص معیشت مردم آمده است، ادامه داد: ما به تفاوت حقوق‌بگیران با بالاترین دریافتی کمتر از ۲۰ درصد در برنامه ششم توسعه تصویب شد.

نماینده مردم آمل درمجلس بابیان اینکه ابلاغ این افزایش حقوق‌بگیران تا چند روز آینده صادر می‌شود, خاطرنشان کرد: این افزایش حقوق انتخاباتی نیست بلکه این مهم از یک سال قبل در حال برنامه‌ریزی بود.

وی با اشاره به اینکه در برنامه ششم توسعه در طول ۵ سال این افزایش بیشتر می‌شود، ادامه داد: موضوع تبدیل وضعیت به استخدامی در حال پیگیری است.

یوسفیان ملأ بابیان اینکه استان مازندران نسبت به استان‌های دیگر در جذب معلمان حق تدریس کمتر بود, ادامه داد: استان خوزستان بیشترین جذب نیرو حق‌التدریس را داشت.

  عباس میر شفیعی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران راه حل مشکلات و برون رفت از مشکلات را در توسعه آموزش و پرورش دانست و افزود :نگاه به آموزش و پرورش عامل توسعه است و می تواند مشکلات را کم کند .   میرشفیعی ، تولید علم را مؤلفه ای برشمرد که در مدارس اتفاق می افتد ، چراکه آموزش فکر کردن ، سؤال کردن و درنهایت یادگیری پژوهش در مدرسه است و همچنین در مدارس باهم زندگی کردن و مهارت اجتماعی و به بهترین شکل زندگی کردن در آموزش و پرورش اتفاق می افتد .

 وی آموزش و پرورش را شاه راه رسیدن و سوق دادن جامعه به نگاه علمی آمورش و پرورش است که راه توسعه و پیشرفت علمی و اجتماعی از آموزش و پرورش شروع می گردد . و اگر به معلم پرداخته نشود توسعه نخواهیم داشت .

 عباس مرزبند ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن خیر مقدم گزارشی از عملکرد آموزش و پرورش را ارائه نمود .

   

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. قاسم پور

    قاسم پور

    باسلام و احترام، جناب آقای کمالی، از اینکه همایش تکریم مقام معلم را پوشش خبری دادید کمال تشکر را داریم. دبیر ستاد تکریم مقام معلم آمل-قاسم پور