نماینده مردم آمل در مجلس خبرداد:
15 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
ساخت آزادراه جدید در مازندران / آزادراه 8 بانده تهران آمل در راه است

کمال آنلاین: نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از ساخت آزادراه جدید در مازندران به نام آزاد راه هشت بانده تهران آمل خبرداد.

به گزارش ایسنا مازندران، عزت الله یوسفیان در مراسم تکریم از معلمان نمونه شهرستان آمل با بیان اینکه مازندران سهم زیادی در توسعه از سایر استان ها ندارد، بیان کرد: در استان های دیگر برای توسعه از ریل و فرودگاه و آزادراه صحبت می کنند اما مازندران یک فرودگاه بین المللی بزرگ نداریم.

نماینده مردم آمل با اشاره به اینکه دوشنبه آینده از سوی قرارگاه خاتم الانبیا و وزارت راه و شهرسازی قراردادی منعقد می شود تا در مازندران آزادراه هشت بانده احداث شود، عنوان کرد: قطعه نخست این آزادراه در پردیس تا تونل آبشار و قطعه دوم از آبشار به آمل است. هزینه ساخت این آزادراه چهار هزار میلیارد تومان است.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین پروژه های راهسازی در مازندران صورت می گیرد، افزود: این پروژه ها برای مثمرثمر بودن باید هر چه زودتر به پایان برسد.

نماینده مردم آمل با اشاره به اینکه در برنامه ششم توسعه مصوبات مربوط به وضعیت معیشتی معلمان به خوبی دیده شده است، افزود:  در این مصوبات تفاوت حقوق میان معلمان و اقشار مختلف دیده شده است و طی دوره 5ساله افزایش ها در نظر گرفته شده است.

یوسفیان با بیان اینکه در مناظره های کاندیداهای ریاست جمهوری باید به معیشت فرهنگیان و معلمان نیز توجه می شد، عنوان کرد: این قشر نیاز به توجه و حمایت دارد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0