بهترین نتیجه را می‌گیریم/ باید نشان دهیم چرا قهرمان لیگ شده‌ایم
14 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شرایط حریف کار را سخت می کند گفت: برابر سیاه جامگان بهترین عملکردمان را خواهیم داشت و نشان می دهیم چرا قهرمان هستیم.

برانکو ایوانکوویچ که عصر چهارشنبه در نشست خبری قبل از دیدار با سیاه جامگان شرکت کرده بود با اشاره به این بازی گفت: این آخرین بازی ما در لیگ برتر است. ما به عنوان قهرمان ایران وظیفه داریم که هر  دیداری را با کیفیت تمام بازی کنیم. ما باید نشان دهیم که چرا قهرمان لیگ برتر شده ایم. 

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: برای این بازی چند غایب داریم. سیدجلال را به خاطر دردی که در ناحیه شکم داشت به مشهد نیاوردیم. محمد انصاری هم مصدوم است. سروش رفیعی هم محروم است. البته وحید امیری هم به خاطر مصدومیت بازی نمی کند اما سایر بازیکنان در خدمت تیم هستند.

برانکو با اشاره به کمبود بازیکن در تیمش و اهدافی که دارند گفت: ما روز دوشنبه یک بازی حساس برابر الوحده امارات داریم. با این حال می خواهیم فصل را به خوبی تمام کنیم. امیدوارم با حمایتی که هواداران از ما انجام می دهند بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

سرمربی سرخپوشان تهرانی اعلام ترکیب تیمش را به قبل از بازی فردا موکول کرد و در مورد اینکه فصل آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد  داد گفت: فعلا تمرکز ما روی دیدار با سیاه جامگان و الوحده است. کسی نمی داند در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. فعلا زود است که در این موارد صحبت کنیم. 

برانکو در مورد شرایط سخت سیاه جامگان در دیدار با پرسپولیس گفت: بازی بسیار مهمی برای هر دو تیم است. ما به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم. البته این روش همیشگی ماست. می دانیم که حریف برای بقا می جنگد و این کار ما را سخت می کند. با این حال با قدرت به میدان می رویم و دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم تا برای بازی با الوحده آماده شویم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0