450بازرس وسربازرس انتخابات شورای شهر وروستا وریاست جمهوری را نظارت میکنند.
14 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
رئیس هیات بازرسی انتخابات آمل :در تمامی صندوق های انتخابات، نمایندگان هیات های بازرسی حضوری فعال خواهند داشت و روند انتخابات را بررسی می کنند.

وحید حسین زاده رییس هیت بازرسی انتخابات ریاست جمهوری وشورای اسلامی شهر وروستای شهرستان امل درگفتگو ی اختصاصی با کمال آنلاین گفت : افزود: این هیات ها در راستای حصول اطمینان از انجام صحیح، دقیق و قانونی جریان انتخابات تشکیل شده و آماده دریافت گزارش‌ها، انتقادها و پیشنهادهای مردم می باشد.

رئیس هیات بازرسی انتخابات آمل تصریح کرد: در تمامی صندوق های انتخابات، نمایندگان هیات های بازرسی حضوری فعال خواهند داشت و روند انتخابات را بررسی می کنند.

حسین زاده ادامه داد: کسب اخبار و اطلاعات مربوط به روند برگزاری صحیح انتخابات، جمع بندی و انعکاس آن به مراجع ذیصلاح نیز از دیگر وظایف مهم هیات های بازرسی استان محسوب می شود.

وی با اشاره به وظيفه مهمي كه به عهده اعضاي هيات هاي بازرسي شهرستان آمل سپرده شده است تصريح كرد: اعضاي هيات هاي بازرسي به عنوان چشم و گوش وزير كشور كه طبق قانون مسئول مستقيم برگزاري انتخابات است،عمل كنيم تا مشكلات و مسايل احتمالي به موقع گزارش شود.

وي رعايت اصول صداقت،كارداني و سلامت را در انتخاب روسا و اعضاي هيات هاي بازرسي انتخابات شهرستان مهم دانست و تاكيد كرد:‌ هيچ يك از روسا و اعضاي هيات هاي بازرسي حق عضويت در ستاد كانديدي را ندارند زيرا يك اشتباه فردي زحمت جمعي را خدشه دار مي كند.

رييس هيات بازرسي انتخابات شهرستان آمل  با اشاره به وظايفي كه اين هيات به عهده دارد گفت:‌هيات بازرسي مستقل عمل مي كند و علاوه بر رصد فعاليت ستاد انتخابات، هيات هاي نظارت و اجراء ،عملكرد كانديداها،گروه ها و احزاب را بررسي كرده و تخلفات را گزارش مي كند

حسین زاده اشاره کرد :  حدود 420بازرس و 30سربازرس انتخابات شورای شهر وروستا ودوره دوازدهم ریاست جمهوری را نظارت میکنند وبرای هر صندوق یک بازرس وبرای هر 15بازرس یک سربازرس مسول بازرسی انتخابات شهرستان امل میباشند.

 

 

.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0