برگزاری اولین سالگرد شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده در آمل+عکس
14 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور : هر مدیری اگر به خون شهدا خیانت کرد ذلیل شد و شهدای عزیز حافظ خون های پاک خود هستند که باید قدرشناسی از مقام والای شهدای عزیز داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی، نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور در اولین سالگرد شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده و گرامی داشت شهدای مدافع حرم خان طومان اظهارداشت: ما از شهادت ترسی نداریم و این را دشمن بداند غم و ترسی در ما وجود ندارد.

وی تصریح کرد: با روحیه عدم هراس به جنگ دشمنان می رویم و آنان را نابود می کنیم که حرفی برای گفتن در برابرمان ندارند.

حجت الاسلام تویسرکانی با بیان این که مدیران باید نوکری مردم را انجام دهند، گفت: قدرت مدیران امانتی از سوی شهدا است که اگر خیانت کنند در مسیر ضلالت قرار می گیرند.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: این صندلی قدرت که در دست وزرا و مدیران کشوری قرار دارد صندلی خون شهدا است که به شهادت رسیدند و قدرت به ما رسیده است.

وی با بیان این که رسیدن به قدرت نباید فرصتی برای خوش گذرانی و اشرافی گری باشد، گفت: مدیران باید از هر فرصتی برای خدمت گزاری بی وقفه به مردم بهره گیری کنند.

حجت الاسلام تویسرکانی ادامه داد: هر مدیری اگر به خون شهدا خیانت کرد ذلیل شد و شهدای عزیز حافظ خون های پاک خود هستند که باید قدرشناسی از مقام والای شهدای عزیز داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: پیام ما به کاندیدا و مدیران کشوری این است انتخابات را نباید تبدیل به تهدید کنند و این انتخابات فرصتی برای پیشرفت و ایجاد امید در کشور باشد.

وی افزود: کاندیدا در سخنان خود نظام اسلامی و خون شهدا را مورد توجه قرار دهند و قرار نیست به هر قیمتی پست ریاست جمهوری را به دست بگیریم.

حجت الاسلام تویسرکانی ادامه داد: مدیری که متکبر بوده و برخلاف خود شهدا گام برمی دارد و از بیت المال سوء استفاده دارد خائن به خون های پاک شهدا است.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور خاطرنشان کرد: کسانی که تدابیر مقام معظم رهبری را عملی نمی کنند و هیچ احساسی نسبت به اسلام و ولایت فقیه ندارند و خائن به خون شهدا هستند.

وی تصریح کرد: ملت ایران اسلامی با همه سرمایه هایش برای حمایت از دین و تحقق آرمان های الهی ایستادگی و مقاومت ارزشمند و گرانقدری دارند و خانواده های شهدا عزیزترین افراد خود را تقدیم کردند تا رضایت خداوند متعال را کسب کنند.

حجت الاسلام تویسرکانی افزود: مردم ایران اسلامی در انتخابات فردی را انتخاب کنند تا کشور را در مسیر ظهور امام زمان(عج) یک گام به جلو ببرد و در انتخابات نباید فتنه و چنددستگی صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد: دشمن از طریق انتخابات به دنبال ایجاد تفرقه در کشور است و وحدت مردم نباید مخدوش شود که همه کاندیدا مورد تایید شورای نگهبان هستند و باید به دنبال اصلح باشیم.

وی با بیان این که مردم در انتخاب کاندیدای اصلح به سازش ناپذیری با دشمن توجه کنند، گفت: عشق به خدا، روحیه جهادی، پیاده کردن اندیشه های مقام معظم رهبری، تلاش و خستگی ناپذیری از جمله ویژگی هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0