نقدهای نبویان به دولت در نشست انتخاباتی آمل
13 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
حجت الاسلام نبویان بیان داشت: وقتی از دولت انتقادی صورت می گیرد واکنش نشان می دهد و بعنوان نماینده مجلس شورای اسلامی از دولت انتقاد داشتم اما چندین بار با شکایت آنان دادگاهی شدم.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام نبویان، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در نشست ویژه انتخابات ریاست جمهوری که در مسجد چهارده معصوم(ع) آمل برگزار شد اظهارداشت: انتخابات میدان بسیار بزرگی و برای انتخاب فرد اصلح وظیفه سنگینی برعهده ما قرار دارد.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد در انتخاب افراد اصلح براساس منویات ولایت فقیه گام برداریم و شاخصه ها و ویژگی های مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری را در انتخاب خود لحاظ کنیم.

رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رییسی در مازندران اظهارداشت: همه ما نسبت به انتخابی که انجام می دهیم باید دقت و توجه شایسته ای صورت دهیم که نسبت به این انتخاب در سرای آخرت باید پاسخگو باشیم.

حجت الاسلام نبویان بیان داشت: نیاز است در انتخاب خود به منافع فردی توجه نداشته و تلاش کنیم منافع عمومی مردم و جامعه را مورد توجه خود قرار دهیم.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رییس جمهوری که انتخاب می شود نباید به فکر پرکردن جیب خود باشد و مقام معظم رهبری فرمودند با حقوق های نجومی برخورد صورت گیرد اما دولت اقدامی نداشته است.

وی ادامه داد: حقوق بی حد و اندازه به مدیران عالی رتبه داده می شود که باید رییس جمهوری انتخاب کنیم تا امانت دار بوده و این امر ارزنده و مهم را سرلوحه امور خود قرار دهد.

حجت الاسلام نبویان بیان داشت: وقتی از دولت انتقادی صورت می گیرد واکنش نشان می دهد و بعنوان نماینده مجلس شورای اسلامی از دولت انتقاد داشتم اما چندین بار با شکایت آنان دادگاهی شدم.

رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رییسی در مازندران ادامه داد: رییس جمهور باید در مقابل مردم صادق بوده و در برابر وعده هایی که داده و انجام نشده است باید به مردم بگوید نتوانستم در اجرایی کردن آن توفیقی داشته باشم.

وی بیان داشت: در قضیه برجام تعهداتی از سوی دولتمردان صورت گرفت که همه دستاوردهای هسته ای کشورمان را برباد دادند و این از مهم ترین دستاوردهای دولت یازدهم بود.

حجت الاسلام نبویان خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی، بیکاری، بالارفتن سن ازدواج، رکود و گرانی از جمله مشکلات کشور است اما رییس جمهور نیاز جوانان کشور را در آزادی می داند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی افزود: حجت الاسلام والمسلمین رییسی از چهره های مورد اعتماد نظام است که در قوه قضاییه فعالیت داشته و از همه وزارتخانه ها و روزنه های فساد خبر دارد.

وی تصریح کرد: حجت الاسلام والمسلمین رییسی بالاترین برنامه ها را با توان بالای مدیریتی دارند و عدم دست درازی به بیت المال از جمله مهترین برنامه های ایشان است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0